הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הייתי בהילוך שני": מקגרגור מתכנן נקמה

האירי רוצה קרב חוזר נגד פורייה וסיפר מה המפתח לניצחון. פורייה: "ברור שנעשה זאת בפעם השלישית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.21 - 23:21

בווידאו: הבעיטה שהכניעה את מקגרגור

עד לפני הקאמבק לזירה, קונור מקגרגור היה בטופ של הטופ - אבל הפסד אחד, משפיל ככל שיהיה, הרס שנים של עבודה על שמו הטוב. הערב (רביעי), שבועות ספורים אחרי המפולת מול דסטין פורייה, אגדת ה-UFC שבר שתיקה וסיפר על תכנית הנקמה שלו.

מקגרגור, כזכור, התקשה לעמוד בטקטיקת הבעיטות של פורייה בקרב הגומלין שלהם בחודש שעבר - הקרב שקבע 1:1 במאזן הכלכלי ביניהם - והופל כבר אחרי שני סיבובים בנוק-אאוט. האירי נצפה אחרי הקרב כשהוא יוצא מהזירה על קביים, ובימים שלאחר הקרב דלפו תמונות של רגלו המנופחת לרשתות החברתיות. הוא הודה שהוא "לא היה מוכן לבעיטות של פורייה, ומעולם לא נתקל בטקטיקה שכזו".

"אם אסתדר עם הבעיטות ברגליים, אחזור להנות בזירה", אמר מקגרגור, שמצפה לקרב נוסף מול פורייה. "הייתי בהילוך שני בקרב הזה, והייתי במצב הטוב ביותר שהייתי בו אי פעם. גם אחרי חילופי המכות, האגרופים שלי עשו את העבודה. זו הייתה הפעם הראשונה שלא השתמשתי וגם לא הייתי זקוק לשרפרף בין הסיבובים, אבל הייתי צריך אותו אחרי הקרב, זה בטוח. אני בהחלט בדרך הנכונה, למרות האובדן".

רגע אחרי שמקגרגור התייחס לגומלין, גם פורייה הודה בחשבון הטוויטר שלו ש"כולם יודעים שאנחנו הולכים לעשות את זה בפעם השלישית".

מקגרגור, כזכור, נלחם בפעם הראשונה מזו שנת היעדרות. עוד לפני שנעדר, מקגרגור הפסיד את החגורה לחאביב נורמגומדוב שהודיע על פרישה באוקטובר האחרון. כתוצאה מפרישתו, פורייה התמקם בפול פוזשן במירוץ אחר החגורה - ומקגרגור, כאמור, רוצה להיות זה שייתן לו פייט.