התפרקות: 0:4 לשנז'ן על גוואנגז'ו R&F

התכולים נשארו ב-9 שחקנים. זהבי הוחלף אחרי 45 דקות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.08.19 - 16:30
(באדיבות רועי תדמור)
(באדיבות רועי תדמור)
תחילת כתבה

המשבר בגוואנגז'ו R&F רק הולך ומחמיר: היום (רביעי), הובסה קבוצתם של ערן זהבי ודיא סבע 4:0 ע"י שנז'ן במסגרת המחזור ה-22 של הליגה הסינית. הקבוצה המארחת, שלפני המשחק עמדה מתחת לקו האדום, נהנתה מיום נהדר של דייגו סוזה שכבש צמד, ומהופעה מעורערת של השופט, ששרק לשלושה פנדלים עבורה (שניים מהם הקבוצה המארחת ניצלה), והותיר את האורחת בתכלת בתשעה שחקנים.

ערן זהבי שיחק מחצית אחת בלבד במשחק, ככל הנראה בהשפעת הפציעה שבגללה נעדר מהמשחק הקודם מול שנחאי SIPG. דיא סבע שיחק תשעים דקות מלאות. בחמשת המשחקים האחרונים, הקבוצה של סטויקוביץ' ספגה 18 שערים (ממוצע של 3.6 שערים כל משחק), ובסה"כ חטפה השנה 58 שערי חובה (עשרה שערים יותר מהקבוצה שנמצאת במקום האחרון, בייג'ין רנהה). זהו משחק הליגה החמישי של הקבוצה ללא ניצחון.

מהלך המשחק
ערן זהבי ספג כרטיס צהוב בדקה ה-31. בדקה ה-45 שער לשנז'ן! בתוספת הזמן של המחצית הראשונה הוכשל חלוץ המארחת ברחבה. השופט לא היסס ושרק לפנדל (כמו גם אדום לז'אנג ז'יהונג, שהותיר את R&F בעשרה שחקנים), אותו ניצל דייגו סוזה שכבש את שער הבכורה שלו. 0:1 לזכותם של האדומים בהפסקה. במחצית הוחלף ערן זהבי במקומו של יה צ'ונגוי.

בדקה ה-54 0:2 לשנז'ן! שוב פנדל לזכות הקבוצה המקומית, הפעם היה זה ג'ון מארי הקמרוני שכבש את השני. בדקה ה-72 נשרק פנדל שלישי במשחק, כשגם דושאן טוסיץ' הבלם הורחק בצהוב שני, R&F נותרה בתשעה שחקנים, אלא שהפעם הרנאן פרשיאדו החמיץ מהנקודה הלבנה. קצת לפני תוספת הזמן, הגיעה המכה השלישית והמכרעת: גאן צ'או קיבל כדור עומק ושלח בעיטה חזקה שהכניעה את השוער, 0:3 לשנז'ן שמפרקת את R&F. בדקה הרביעית של תוספת הזמן הוכרע המשחק, כשדייגו סוזה נגח את השני שלו. 0:4 לשנז'ן בסיום.