פיפ"א 19: פלדמן ממשיך לככב בדרך לאליפות

הישראלי בן ה-17 הדהים את השופטים במהלך טורניר LQE של Gfinity בלונדון

מתן בן ישי  24.03.19 - 12:00

תגיות: fifa 19fifa 19

תחילת כתבה

רועי פלדמן, שחקן הפיפ"א בן ה-17 שמייצג את ישראל בתחרויות רשמיות של EA ממשיך להביא כבוד למדינה והביא הישגים מרשימים ביותר בטורניר License Qualify Event של Gfinify בלונדון. הטורנירים הללו כוללים את השחקנים ברמה העולמית הגבוהה ביותר ומשתתפים בה גם שחקני eSports מקצועיים של מועדוני כדורגל כמו באזל, פ.ס.וו איינדהובן וניו יורק סיטי. רועי חתום תחת ארגון NOM GAMING וטס יחד עם המאמן שלו, תמיר לוי.

 

פלדמן החל את הטורניר שהוא מדורג במקום האחרון (16) ולכן קיבל יריב קשוח בתור התחלה: ניקולס, השחקן המקצועי של באזל שממוקם במקום הראשון בעולם בקונסולת הפלייסטיישן. פלדמן הצליח לגבור עליו 1-6, אך לצערנו הרב ובזמן הניצחון הזה שודר המשחק השני ולא זכינו לראות את הניצחון המתוק. מיותר לציין שהשדרנים היו מעט מבולבלים כאשר ראו שהישראלי גבר על יריבו בהפרש כל כך מטורף.

במהלך ה-Swiss Format פלדמן ניצח בקלילות במשחק הראשון, אך כבר במשחק השני נחל הפסד קשה 3-7. במשחק השלישי כבר הצליח להחזיר לעצמו את הרצף וסיים  3-7, ובמשחק הרביעי והמכריע הצליח לסיים 10-4 מטורף. לא רק התוצאות מרשימות, גם הנתונים של פלדמן בטורניר היו מרשימים: מבחינת נתונים ושליטה בכדור, רועי עמד על 61%, והוא סיים עם הכי הרבה גולים במהלך כל הטורניר. היום יימשך היום השני של הטורניר, ונמשיך לעדכן על האלוף הישראלי שלנו.