הגרלת הבתים באליפות העולם בגיימינג 2019 נערכה

על מנת לקטוף את הגביע, נבחרת פלאריום ישראל תצטרך לנצח את סרביה, אינדונזיה, ברזיל, קוריאה, איטליה, איראן ודרום אפריקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.12.19 - 15:55
תחילת כתבה

אירוע הגיימינג היוקרתי והנחשב בעולם, והגדול ביותר בהיסטוריה של הפדרציה העולמית הבינלאומית לספורט אלקטרוני, אליפות העולם בספורט אלקטרוני 2019, ייפתח ב 12 לדצמבר בסיאול דרום קוריאה ויסתיים בטקס חלוקת המדליות שיתקיים ב 14 לדצמבר, בו תוכרז אלופת העולם לספורט אלקטרוני לשנת 2019. המשלחת הישראלית כוללת בתוכה שבעה שחקנים המתחרים ב-3 כותרים: Dota2, Tekken7 ופרו אבולושן. הנבחרת תעלה על טיסה לקוריאה כדי לנסות להביא את גביע אליפות העולם בגיימינג.

שלב הגרלת הבתים של אליפות העולם בספורט אלקטרוני 2019 הסתיימה אמש עם תוצאות מסבירות פנים לנבחרת פלאריום ישראל: במשחק הקבוצתי Dota2 תשחק נבחרת פלאריום כקבוצה מספר 6 בשיטה השוויצרית, ותתמודד במשחק הראשון נגד נבחרת סרביה, שנחשבת לאחת החזקות בכותר, ולאחר מכן מול מדינות נוספות בהתאם לתוצאות.

 

גם ב- Tekken7, משחק יחיד שבו מתחרה השחקן אדיר עמיאל, צפוי אתגר מול הנבחרת הקוריאנית שעלתה בהגרלה, אך התחרות מול יתר הקבוצות בבית – איטליה, איראן ודרום אפריקה, צפויה להיות נוחה יותר.

במשחק הכדורגל הפופולארי PES, הלא הוא הפרו אבולושן המתחרה הגדול של FIFA, נבחרת ישראל תשחק בבית מול אינדונזיה, ברזיל וקוריאה הדרומית, כאשר קוריאה הדרומית נחשבת לפייבוריטית. יהיה מעניין לראות את ההישגים של הנבחרת הברזילאית שהיא חדשה בתחרות.

עידו ברוש, יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל: "תוצאות ההגרלה מעידות על סיכויים טובים של נבחרת פלאריום ישראל להעפיל לשלבים הבאים ולהמשיך להתחרות על תואר אלופת העולם בספורט אלקטרוני".