הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: לברון ג'יימס ובאגס באני צריכים אתכם

השניים מככבים בסרטון ומבקשים רעיונות למשחק חדש שיבוסס על ספייס ג'אם 2

מתן בן ישי
מתן בן ישי  14.12.20 - 22:09
תחילת כתבה

הסרט "ספייס ג'אם 2 - מורשת חדשה" עתיד להשתחרר במהלך חודשי הקיץ הקרוב, ובו יככב לברון ג'יימס לצד דמויות מהלוני טונס - באגס באני, דאפי דאק וכל החבורה המצוירת. עם יציאת הסרט יתלווה גם פיתוח משחק שיבוסס על המותג - וכאן אקס בוקס נכנסת לפעולה.

החברה שיחררה לרשת סרטון בכיכובם של לברון ובאגס, שבו השניים פירטו כיצד השחקנים יכולים להיות חלק מהתליך היצירה והפיתוח ולהשפיע כיצד המשחק יראה כאשר הוא ישוחרר ביחד עם השקת הסרט. צפו בסרטון>>>

שחקנים יוכלו להכנס ללינק המצורף (או בלחיצה פה) ולהתחיל להציע רעיונות. בתור התחלה עליכם להיות מעל גיל 14, אך במידה ולא עדיין ניתן להזין פרטים כאשר ההורים יזינו את פרטיהם בשמם של הילדים. הצעד הראשון בתהליך יהיה בחירת סגנון המשחק, וניתן לבחור בין מספר ז'אנרים שונים כמו ספורט ארקיידי, פלטפורמר או אפילו משחק אקשן ולאחר מכן תצטרכו לספר בקצרה על החזון שלכם למשחק ולפרט עליו.

המשחק ישווק לאחר מכן באופן בלעדי בשירות הגיים פאס של מיקרוסופט, והזוכים יזכו בחבילות פרסים מעבר לכך שיזכו לראות את השם שלהם בקרדיטים. אז מי יודע? אולי נזכה לראות שמות ישראלים במשחק שיגיע בקיץ הקרוב יחד עם הסרט "ספייס ג'אם 2: מורשת חדשה".