הזומבים מגיעים: העונה השנייה של קול אוף דיוטי

באקטיוויז'ן מבטיחים: "חווית משחק בסדר גודל שהשחקנים עוד לא חוו בסדרה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.21 - 13:34
תחילת כתבה

העונה השנייה של משחק היריות קול אוף דיוטי Cold War תשוחרר ביום חמישי הקרוב ב-25 בפברואר, ואיתה מגיעים גם הזומבים שיאכלסו את מפת המשחק ויהוו אתגר חדש עבור השחקנים. צפו בטריילר ההכרזה>>>

באקטוויז'ן מבטיחים כי "מדובר בחווית זומבים בקנה מידה שעד היום שחקנים לא חוו בסדרת קול אוף דיוטי: מצב המשחק החדש יצוות שחקנים בקבוצות של ארבעה בהרי רוסיה הרחוקים בזמן שמגיפת זומבים מטורפת משתוללת. השחקנים יצטרכו לשתף פעולה ולחקור את איזור ההתפרצות על מנת להשלים משימות, לזכות בפרסים והכי חשוב - לשרוד. למשחק יתווספו אפשרויות חדשות שבאמצעותן יוכלו השחקנים לשדרג את יכולות הדמויות שלהם, את כלי הנשק ולעלות ברמות חדשות.

בניגוד למצבי זומבים אחרים שהיו בסדרה, השחקנים לא יהיו נתונים תחת מגבלת זמן והמשחק יאפשר לקחת את הזמן ולחקור את המפה על מנת לוודא שלא נפספס דבר - לא את המשימות הצדדיות ובטח לא את "תיבות האוצר" החדשות והשלל שהמשחק מספק. לפי האתר של אקטוויז'ן, המשימות שאותם השחקנים יחוו יהיו משימות כמו הגנה ושמירה על נקודה במפה או התבצרות במתחם סגור בזמן מתקפות זומבים, החזרה של חפצים מנקודה מסויימת לאחרת במפה, וחיסול ממוקד של יחידות זומבים.