ניצח סיבוב של Warzone בזמן שאכל דגני בוקר

קורע מצחוק: צפו בסטרימר ששמר על קור רוח מוחלט לאורך כל המשחק בקול אוף דיוטי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.21 - 16:11
תחילת כתבה

הדקות האחרונות של סיבוב בקול אוף דיוטי Warzone הם הרגעים המלחיצים ביותר במהלך המשחק, מכיוון וכל הקבוצות והשחקנים ששרדו מתרכזים באותו האיזור בזמן שמפת המשחק מצטמצמת לאט לאט.

הדקות הללו דורשות מהשחקנים ריכוז, חדות ומהירות תגובה רציניים, ולא מדובר במשימה פשוטה כלל, במיוחד עם האנדרנלין והרצון לנצח.

אבל אז מגיע שחקן כמו MerK שמדגים איך אפשר לשמור על קור רוח מוחלט בזמן שהוא הולך להפסקת שירותים, לאחר מכן מביא קערת דגנים, מביס את השחקנים הנותרים ומנצח את הסיבוב. צפו בסרטון שבנגן שלמעלה>>>

אז למעשה MerK עשה? הסטרימר רכש את היכולת Foresight במשחק ברגע שיכל. Foresight למעשה היא יכולת שמעניקה לא מעט יתרונות, והיא מאפשרת לשחקנים "לראות את העתיד" ומציינת על המפה היכן טבעות החנק האחרונות שעל המפה ימוקמו ויסגרו - מה שמאפשר למשתמשים ביכולת לתכנן את המהלכים והמיקום שלהם בצורה הרבה יותר טקטית וחכמה.

משם MerK התחבא בשיח שממוקם בטבעת האחרונה, ומציין כי הוא הולך לשירותים. השידור המשיך לפעול בזמן שדמותו של MerK מוחבאת ומוסתרת, ולאחר שלוש דקות השחקן חוזר עם קערת דגנים, ולמרות שרוב הטבעות כבר נסגרו ומדובר ברגעי המשחק האחרונים בהחלט, MerK לא מאבד את קור רוחו ומוריד את השחקן הראשון שהיה קרוב אליו. מיד לאחר מכן חיסל עוד שני שחקנים נוספים, וקטף את הניצחון בסיבוב.

גם לאחר הניצחון MerK שומר על קור רוח ומציין "סיימתי את הדגנים שלי" בקור רוח מוחלט. מה שמדהים הוא שאף שחקן לא הבחין ב-MerK או באסטרטגיה שלו, וגם השחקן היחידי שכן הבחין בו - נראה שלקח לו זמן להגיב למתרחש, ולבסוף מצא את עצמו בזירת המפסידים. אין ספק שמדובר באחד הסרטונים והניצחונות היותר משעשעים ומרשימים שראינו בקול אוף דיוטי Warzone.