פיפ"א 21: EA במחווה לשחקן הנוער שנרצח

15 שנים לאחר מותו הטראגי, דמותו של קיאן פרינס עולה למגרש הוירטואלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.21 - 14:47
תחילת כתבה

קיאן פרינס היה שחקן בן 15 בקבוצת הנער של קווין פארק ריינג'רס שקיבל את הכינוי "הקליע" (The Bullet) בגלל המהירות המרשימה שהפגין על המגרש. המקומיים במערב לונדון הכירו אותו כנער חיובי ומלא חיים שתמיד התייצב ותמך באלה שזקוקים לעזרה, וזה בדיוק מה שעשה.

לפני כ-15 שנים, ב-18 במאי 2006, השחקן הצעיר התערב במהלך ויכוח בין תלמידים בבית הספר שבו למד, ובזמן שקיאן ניסה לפתור את העניין בדרכי שלום, האירוע הסלים והוא מצא את מותו באופן טראגי לאחר שנדקר על ידי אחד התלמידים שהשתתף בקטטה.

בשנת 2008, שנתיים לאחר המקרה, אביו של השחקן הקים לזכרו את "עמותת קיאן פרינס", שתומכת בכשרונות צעירים מבטיחים ומאמנת אותם לא רק על המגרש, אלא מקנה להם גם כישורים נוספים לחיים. בשנת 2019 אצטדיון לופטוס רואד של ק.פ.ר שינה את שמו לאצטדיון עמותת קיאן פרינס.

לפי מארק פרינס, אביו של קיאן, השחקן הצעיר וחבריו נהגו לשחק בפיפ"א, והתבדחו לא מעט על האפשרות המאוד סבירה שביום מן הימים קיאן יצטרף לליגה והוא יוכל לשחק עם דמותו. 

כעת זו תורה של החברה לחלוק כבוד לאותו נער שלולא המקרה הטראגי, ככל הנראה היה יכול להיות אחד מהשחקנים המוכשרים כיום - והיא מוסיפה את דמותו של קיאן פרינס לפיפ"א 21. צפו בסרטון המחווה ששיחררה EA>>>

קיאן לא יופיע במשחק בתור נער בן 15. חברת EA למעשה השתמשה ב-15 תמונות שונות שקיבלה מאביו, על מנת ליצור באמצעות מנוע ה-Frostbyte של פיפ"א דמות שתזכיר ככל שניתן את קיאן כפי שהיה יכול להראות בימינו - בתור חלוץ בן 30 בשנת 2021.

בשביל לבנות את הפרופיל והנתונים של קיאן בן ה-30, חברת EA נעזרה גם במאמניו לשעבר ובחבריו לקבוצה ולחיים שעזרו להם לעצב את סגנון המשחק שלו, ואף נעזרה גם ביריבים שמולם שיחק על מנת לתפוס את כל הדקויות של השחקן המנוח.

דמותו של קיאן פרינס זמינה כבר מהיום במצב הקיק אוף והקריירה בתור שחקן של קווין פארק ריינג'רס בפיפ"א 21, ובמצב האולטימייט טים השחקנים יוכלו לפתוח ערכות מיוחדות בהשראתו. העדכון שוחרר וזמין לכל הפלפטופרמות: פלייסטיישן 4 ו-5, אקס בוקס וואן ו-Series X\S, המחשב האישי וסטדיה.