פיפ"א מציגה: עדכון היורו 2020

פודן, גריזמן, האברץ ועוד רבים מקבלים שדרוג באולטימייט טים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.06.21 - 17:18

תגיות: eaea sportsפיפא

תחילת כתבה

חברת EA ומשחק הדגל שלה, פיפ"א 21, משחק הכדורגל המשוחק בעולם יוצאים עם עדכון חדש למצב המשחק הפופולארי אולטימייט טים במיוחד לתחילת אליפות אירופה בכדורגל - היורו 2020. העדכון הקרוב יכלול אתגרי SBC חדשים לשחקנים כמו כן גם קלפים חדשים, קלפי בוסט וערכות נושא ואביזרים קומסטיים המבוססים על יורו 2020 ודורותיו, כגון Path Of Glory וקלפי ה-Classic International Heroes.

העדכון כבר זמין להורדה, ו-EA כבר שחררה את הרכב הPath of Glory הראשון של הטורניר. בהרכב ששוחרר ניתן זה למצוא שמות גדולים היום כגון פיל פודן האנגלי האיכותי של מנצ'סטר סיטי שקיבל שידרוג מ-79 ל-94, אנטואן גריזמן הצרפתי מברצלונה עם דירוג שעלה מ-87 ל-95, וקאי האברץ, זוכה ליגת האלופות הטרי שעלה מ-85 לדירוג של 95 ועוד רבים וטובים.

בקיץ 2020 נדחתה אליפות אירופה עקב מגפת הקורונה שפקדה את רוב מדינות העולם. כדי לא לבטל את הטורניר לחלוטין הוחלט לדחות את התחרות בשנה לקיץ 2021. היורו מארח כל 4 שנים את הנבחרות הטובות באירופה עם הרכבי הקבוצות והשחקנים המרשימים ביותר ולרגל תחילת הטורניר פרסמה ענקית הגיימינג EA על עדכון חדש למערכת האולטימייט טים בשם Festival Of FUTball.