הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סופית, נטפליקס בדרך לעולם הגיימינג

ענקית הסטרימינג מתכננת להציע משחקים וגם תפתח במקביל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.21 - 17:12
תחילת כתבהנטפליקס, ענקית הסטרימינג עשתה אתמול עוד צעד לעבר עולם הגיימינג. חברה הודיעה כי שכרה את מייק וורדו, מנהל בכיר לשעבר באוקיולוס של פייסבוק ועוד אחרי זה היה מנהל בכיר אצל תאגיד הגיימינג EA.
וורדו היה אחראי על חטיבת המציאות המדומה של החברה, שם עבר עם המפתחי החברה על מספר מוצרי VR כגון האוקיולוס ריפט, גו וקווסט. אצל EA ניהל וורדו פיתוח כותרי מובייל כגון, Star Wars: Galaxy of Heroes, SimCity BuildIt, Plants vs.Zombies ועוד.

עוד נודע כי נטפליקס על פי הדיווחים, תבנה  צוות פיתוח גיימינג שלה בחודשים הקרובים כדי שתוכל להתחיל להציע משחקים לסטרימינג במהלך השנה הקרובה.
נטפליקס מעוניינת להציע ללקוחות חבילות משחקים בתשלום, ממש כמו שירות האפל ארקייד שהושק בשנת 2019 והציע למשתמשים משחקים בלעדיים בתשלום חודשי. לאפל השירות השתלם, והיא ממשיכה לתחזק את השירות באופן עקבי.
נראה כי החברה לא תפתח פלטפורמת משחקים חדשה, אלא תציע את משחקיה לצד קטגוריות הסרטים והסדרות. כמו כן נמסר כי נטפליקס לא מתכננת בינתיים לדרוש עוד תשלום על המשחקים אך עדיין לא ברור מה יהיו השינויים אם וכשהיו.

הצעד של נטפליקס לא מפתיע, והיא למעשה אחת מהחברות הגדולות בשוק שעד עכשיו לא החלה צעדים משמעותיים בעולם הגיימינג.
 המתחרות שלה כמו אמאזון, מיקרוסופט, אפל וגוגל, כולן כבר החלו את צעדיהן ולאמאזון יש את Amazon Luna, לגוגל את פלטפורמת ה-Stadia, אפל עם שירות הארקייד, ומיקרוסופט עם שירות ה-Game Pass.