הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סון יונג-מין מצטרף לעולם ה-PUBG

דמותו של כוכב טוטנהאם ונבחרת קוריאה תהיה זמינה במשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.07.21 - 13:14
תחילת כתבה

כוכב טוטנהאם וקפטן נבחרת דרום קוריאה בכדורגל, סון יונג-מין חתם על חוזה שיתוף פעולה ביחד עם PUBG Corporation, מפתחת משחק הבאטל רויאל הפופולארי. שיתוף הפעולה שהתחיל החודש ביולי, ימשך עד סוף אוקטובר תחת אירוע ה-Futsal, ויכלול תכנים בלעדיים המבוססים סביב השחקן ודמותו.

חוץ מלשחק עם סקין המבוסס על דמות השחקן, לשחקני המשחק תהיה הזדמנות להשיג עוד ציוד בתוך המשחק בעזרת השלמת משימות המבוססות סביב יונג-מין וסביב אירוע יולי-אוגוסט.

השחקן פרסם הודעה בקשר לשותפות ובה הסביר כך: "אחרי היותי מעריץ גדול וגם שחקן פעיל ב-PUBG במשך שנים אחדות, אני שמח לעבוד ישירות עם החברה בשביל שותפות זו. קראפטון (מפיצת PUBG) תכננו דמות הדומה לי וסקין המשקף את הסגנון שלי".

בנוסף להכנסת השחקן המשחק, חושפת מפתחת המשחק מצב חדש שנקרא Futsal Mode. החוקים יחסית בסיסים, שתי קבוצות של ארבעה שחקנים בכל אחת. המטרה כמו בכדורגל היא להכניס את הכדור לשער הנגדי כדי לצבור נקודות, הקבוצה עם סך הנקודות הגבוה מנצחת.

המגרש כולל "באף-זון", אזור בו השחקנים יוכלו להשיג נשקים ושיפורים בשבילם, עוד אזור בשם אזור הפנדל הוא איפה שנמצא השער ששם שחקני הקבוצה חוזרים לחיים אם נהרגו. שחקנים שישחקו "כשוערים" יקבלו שריון מיוחד שיישאר עליהם כל עוד הם נשארים באזור השער.

השליטה בכדור מזכירה את סגנון המשחק של רוקט ליג בו השחקן צריך לרוץ ולדחוף את הכדור עד השער, אי אפשר להחזיק אותו. כמובן שבמצב משחק זה אין עבירות, אופסייד או כל חוק שאנו רגילים ממשחקי כדורגל.
שחקן שיבקיע הכי הרבה שערים במשחק יהפוך בשלב כלשהו לדמותו של סון יונג-מין ויקבל בונוסים כמו הגברת מהירות ועוד.

דמותו הווירטואלית של סון תיקח חלק באירוע חדש שיתקיים בתוך המשחק עד ה-3 באוגוסט. אירוע יהיה זמין אך ורק לשחקני הקונסולות והמחשב.