הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלו הכותרים Xbox Live ו-PS Plus לחודש ספטמבר

היטמן, Overcooked ושאר החברים

ניר אימבר
ניר אימבר  09.09.21 - 14:50
תחילת כתבהכמו בכל חודש, ענקיות הגיימינג, סוני ומיקרוסופט מציעות מספר משחקים בחינם למנויי PlayStation Plus ו-Xbox Live.  שירותים אלו הפכו לאחד הנושאים היותר חמים בתעשיית הגיימינג בשנה האחרונה בעזרת גישה לספריות משחקים ללא עלות נוספת, גישה לכותרים ביום השקתם או גישה לספריות משחקים אחרות כמו EA Play או Ubi Connect.

סוני הייתה אחת האחרונות לחשוף את המשחקים החינמיים שלה לחודש ספטמבר 2021 אז אנחנו נתחיל איתה קודם.
מנויי פלייסטיישן פלוס יקבלו גישה חופשית לשלושה משחקים בספטמבר. מאז יציאת הפלייסטיישן 5 בשנה שעברה, חלוקת המשחקים כוללת כשני משחקים לפלייסטיישן 4 ואחד לדור החדש. המשחקים כבר זמינים וישארו כך עד ה-4 באוקטובר.

Hitman 2: הכותר ששוחרר ב-2018 שולח הפעם שולח את סוכן 47 למגוון מיקומים חדשים, כולל מיאמי, מומבאי ויערות הגשם הקולומביאנים, שבהם שחקנים יכולים לישם משימות חיסול מושלמות באמצעות התגנבות ונשק קטלני כדי להתנקש במטרותיהם.
היטמן יהיה זמין לקונסולות ה-PS4 וה-5.

Predator: Hunting Grounds: משחק מרובה משתתפים שבו ארבעה חיילים אנושיים נלחמים נגד יטוג'ה (המכונה הטורף).  המשחק דומה לשאר משחקי הקו-אופ האסימטרים - קבוצת שחקנים נגד שחקן אחד. המשחיהיה זמין לקונסולות ה-PS4 וה-5.

Overcooked! All You Can Eat: היא בעצם הגרסה האולטימטיבית של משחק הבישול הסופר פופולרי. המשחק כולל תוכן מ- Overcooked! וכותר ההמשך.  למוצר זו עוד נוספו המון שיפורים, מרובי משתתפים ,מרובי פלטפורמות, רזולוציית 4K/60 fps ועוד.
לצערנו כותר זה יהיה חינמי בספטמבר לבעלי ה-PlayStation 5 בלבד, למרות שהמשחק זמין גם לקונסולה הקודמת.

נעבור למנויים בשירות Xbox Live.  למרות ששירות הגייפ פאס של מיקרוסופט הוא הכוכב האמיתי היום, שחקנים רבים עדיין מעדיפים את האלטרנטיבה הזולה יותר, זו שנותנת לנו גישה למשחקים בחינם מדי חודש וגישה למשחק מקוון.
לחושב ספטמבר זה בחרה החברה ארבעה משחקים לקונסולות הדור הקודם והנוכחי שיהיו זמינים לאורך חודש ספטמבר עם תאריכים משתנים לכל משחק.

Warhammer: Chaosbane - משחק ההרפתקה אקשן המתרחש בעולם Warhammer האגדי,  הכולל ארבע דמויות שניתן לבחור ולשחק בהם. משחק זה ישוחרר רק לקונסולות האקס בוקס One ותהיה זמינה מהיום עד לסוף חודש ספטמבר.

Mulaka - המשחק השני ל- Xbox One, משחק הרפתקאות אקשן שזכה באופן דומה לביקורות מעורבות במקצת, יהיה זמין מה-16 בספטמבר עד ה-15 באוקטובר. אתה משחק כסוקוראמה, שאמאן לוחם חובש חנית הרואה את העולם הפיזי והרוחני. החידות במשחק הזה מזכירות את Breath of the Wild והנופים עוצרי נשימה. בהחלט להוריד את זה ולבדוק.

Zone of the Enders - מדובר בכותר יריות בגוף שלישי ובקרב קרבות Melee,  הנוצר במקור על ידי היוצר הידוע בסדרת מטאל גיר (ועוד כמה דברים שבטח שמעתם עליהם), Hideo Kojima. משחק זה יהיה זמין עד ה-15 לחודש מי שמעוניין צריך למהר.

Samurai Shodown II - המשחק האחרון ברשימה יצא לראשונה עוד ב-1994.  למשחק בן כמעט 30 שנה, מפתיע עד כמה הוא עדיין נראה ומשחק. אם אתם רק רוצים משחק לחימה טוב, אפשר להוריד את זה בספטמבר מה-16 לחודש עד סופו.