את מי יפגוש דאבור? משחקי השמינית הסתיימו

טורניר פיפ"א של 433 מתקרב לשלבים המכריעים. זינצ'נקו עלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.03.20 - 22:18

תגיות: טורניר פיפא

תחילת כתבה

בווידאו: הניצחון של דאבור על בילינג בשמינית הגמר

מרגישים את המתח באוויר! טורניר פיפ"א של 433 מתקרב לשלבים המכריעים, אחרי שהערב (שלישי) הסתיימו המשחקים של שמינית הגמר ובעצם כעת נותרו שמונה מתחרים אחרונים, ביניהם גם מונאס דאבור הישראלי.

כזכור, החלוץ של הופנהיים ונבחרת ישראל הראה כמה כישרון יש לו עם השלט, אחרי שהביס 0:6 את קשישטוף פיונטק בשלב 32 האחרונים ובשמינית ניצח 0:1 בשער הזהב את פיליפ בילינג בתום קרב קשוח. דאבור טרם יודע מי יהיה היריב שלו ברבע הגמר, אבל הנה האופציות:

אתמול נערכו פרט למשחק של דאבור עוד שלוש התמודדויות. טוד קאנטוול גבר 3:5 על רומלו לוקאקו, פטריק שיק ניצח 1:2 את ליאם בויס וברנד לנו השיג 2:3 על פירי סואירי. היום רוב המשחקים שנותרו בשמינית היו קצת יותר חד צדדיים, עם 0:6 של דיוגו ז'וטה על ניקולה מילנקוביץ', 1:5 משכנע של בילי גילמור על לוקה הרננדס ו-1:2 של סרחיו רגילון על רזבאן מארין.

כמו כן, במשחק המותח של היום, אולכסנדר זינצ'נקו גבר 1:2 על מיכאל גרגוריץ' אחרי שכבש עם עוסמאן דמבלה שער זהב. האוקראיני השתמש בברצלונה, בעוד האוסטרי שיחק עם ליברפול, והשווה ל-1:1 לפני תום הזמן החוקי. אבל כאמור, בהארכה המגן של מנצ'סטר סיטי סגר עניין.

צפו בניצחון של זינצ'נקו >>>