הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זה שוד: שיגעון הכרטיסים לסופר קלאסיקו

רגע לפני שבוקה ג'וניורס וריבר פלייט נפגשות לקרב היסטורי שני בליברטדורוס, הטירוף מאמיר. קריסת האתר, נסיקת המחירים ושודדי הכרטיסים - הכל על הטירוף בבואנוס איירס

גיל לוין
גיל לוין  20.11.18 - 18:02
תחילת כתבה

שבוע בלבד חלף מאז נערך המפגש היסטורי הראשון בין בוקה ג'וניורס וריבר פלייט בגמר הליברטדורס. כעת, רגע לפני המפגש השני בין השתיים, הטירוף לא נרגע ונדמה כי רק מאמיר. על אף שגם במפגש השני של השתיים לא יהיו אוהדי חוץ, בריבר פלייט מדווחים כל 66 אלף הכרטיסים למשחק נמכרו תוך שעות ספורות בלבד.

בבואנוס איירס מספרים כי בעקבות הביקוש הרב קרס אתר המכירות פעם אחר פעם. כמו כן, דווח כי לא מעט אוהדים שניגשו לאסוף את הכרטיסים שלהם מאזור האיסוף הייעודי שבאצטדיון, הותקפו על ידי כנופיות ששדדו מהם את הכרטיסים באיומים ובכח פיזי.

כמו בכל המשחקים בליגה הארגנטינאית, גם הכרטיסים לגמר הליברטדורס נמכרו בעדיפות ראשונה למנויים. במועדון מספרים כי ביקוש הכרטיסים למשחק היה כל כך גדול, שגם שלושה מונומנטאל לא היו מסוגלים להכיל את הטירוף והרווחים שיניב השיגעון - בהתאם. בריבר פלייט מעריכים רווח שובר שיאים של כ-100 מיליון פזו (2.3 מיליון יורו, 10.2 מיליון שקל) מיום המשחק.

כתוצאה מכך, גם מחירי הכרטיסים טיפסו אל על ועדיין מאמירים ללא הרף. הכרטיס היקר ביותר למשחק שנמכר על ידי המועדון עלה כ-3,200 פזו (78 יורו, 320 ש"ח). בשוק המשני, או השחור אם תרצו, עדיין תוכלו לרכוש כרטיס מספסר, בעלות של לא פחות מ-31,100 פזו (750 יורו, 3,200 שקל).

בוקה או ריבר, מי תניף את גביע הליברטדורס? הצביעו >>