"דה חאה? לא אעמיד לדין אף שחקן נבחרת"

לואיס אנריקה הגן על השוער לפני המפגש של ספרד עם בוסניה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.11.18 - 11:11

תגיות: ליגת האומות

תחילת כתבה

אחרי שני הפסדים רצופים בליגת האומות וכשהיא לא תלויה בעצמה, ספרד תחזיק אצבעות לתוצאת תיקו הערב (ראשון) בין אנגליה לקרואטיה. זו האפשרות היחידה שהספרדים יבטיחו את עלייתם לפיינל פור של דרג א'. בהמשך הערב לה רוחה תארח את בוסניה בגראן קנאריה למשחק ידידות.

המאמן לואיס אנריקה: "הקבוצה בסדר גמור. יש להם את המורל והתשוקה להפוך את הדברים במשחקים הקרובים. זה משחק ידידות ולא נהיה ביחד עד מרץ. זה יהיה מבחן מעניין לראות את השחקנים באווירה בינלאומית".

על הביקורות: "זה חלק מהמשחק. גם שחקנים וגם מאמנים חווים את זה. מי שלא יודע להתמודד עם זה, לא יכול להמשיך את הקריירה שלו. צריך לקבל אותה".

על דה חאה שטעה בשער השלישי של קרואטיה בשבוע הקודם, אמר המאמן: "אני לא הולך להעמיד לדין אף שחקן. זה קל מאוד לעשות את זה. אני בוחן את הדברים בצורה כללית ולא שולח את השחקנים למשפט שדה. הביקורת עליו לא הוגנת".

מבחינה מקצועית, מרקו אסנסיו וסוסו אמורים לפתוח בהתקפה לצד אלברו מוראטה. נראה כי רק שני שחקנים שפתחו מול קרואטיה אמורים לפתוח גם נגד הבוסנים: דויד דה חאה וסאול. מבחן מעניין יהיה לדייגו יורנטה ומריו הרמוסו במרכז ההגנה הספרדי שלא כל כך הצליח בשבועות האחרונים וכעת עובר שינוי פנים.