בכר: "יכולנו לנצח את המשחק יותר בקלות"

מאמן מכבי חיפה אחרי טביליסי: "היינו לחוצים אחרי קייראט"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.07.21 - 22:18
(צילום: אלן שיבר)
(צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי האכזבה וההדחה ממוקדמות ליגת האלופות, מכבי חיפה מצאה חיים חדשים בקונפרנס ליג. האלופה הישראלית עשתה צעד חשוב לעבר עלייה לסיבוב השלישי, אחרי שגברה הערב (חמישי) 1:2 על דינמו טביליסי בגאורגיה בזכות גול נאה של עומר אצילי, ושער בכורה של דין דוד. הירוקים כעת יתכוננו ליום ראשון, אז יפגשו את מכבי תל אביב במשחק "אלוף האלופים", והגומלין מול טביליסי ייערך ביום חמישי הקרוב - שני המשחקים באצטדיון סמי עופר בחיפה.

"מאוד מאוכזב מהשער שספגנו", אמר המאמן ברק בכר בסיום המשחק. "סתם נלחצנו, ויכולנו לעשות את המשחק יותר קל. היו לנו המון מצבים ושלטנו, אבל היו לנו גם דקות לא טובות בחצי השני, ולא היינו שקטים ונלחצנו".

"אנחנו עדיין בתקופה של הכנה", המשיך בכר, "ורצינו מאוד את הניצחון הזה. בטח לאור המשחק האחרון שהפסדנו, ולכן היה מעט לחץ. במשחק הבא נדאג לשפר את הדברים כי יש עוד הרבה דברים לשפר. יש לנו יום ראשון משחק, משחק חשוב על תואר ולאחריו ננסה להתכונן ליום חמישי ולעשות את הדברים יותר טוב".

מנגד, המאמן קאחה צחאדזה טען אחרי המשחק כי קבוצתו הייתה לא פחות טובה. "מכבי לא היו יותר טובים מאיתנו במשחק הקבוצתי, אבל הכישרון האישי נתן להם יתרון. הם לא סיכנו אותנו הרבה, אבל ברגעים הבודדים היה לנו חוסר מזל וספגנו. אנחנו מאוד מאוכזבים להפסיד משחקים בצורה כזאת. אני מדבר בהתרגשות גדולה כי אני חושב שיש נגדנו ביקורת לא הוגנת. אני מתנצל בפני האוהדים האמיתיים של הקבוצה".