הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: עסקת יונתן כהן לפיזה על סף סגירה

באיטליה טוענים: הקבוצה מליגת המשנה תשלם 2 מיליון יורו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.08.21 - 15:17
תחילת כתבה

יונתן כהן מתקרב לפיזה, אם להאמין לדיווחים היוצאים מאיטליה. למרות ההכחשות של מכבי ת"א, הקיצוני יעשה את דרכו למועדון מליגת המשנה תמורת שני מיליון יורו נטען בארץ המגף. כהן דוחף לעסקה ואף פרסם פוסט בו הוא מבקש מהצהובים שיתנו לו להתקדם.

ובינתיים, בצל סערת יונתן כהן, תמריא מחר (רביעי) מכבי תל אביב לסלובקיה, לקראת המשחק הראשון מול ספרטק טרנאבה במוקדמות הקונפרנס ליג. שיחת היום בקבוצה נוגעת למעמדו של החלוץ, שלא הורשה אתמול להתאמן עם יתר חבריו, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט.

במכבי טענו כי השחקן התלונן על כאבים בשריר, על אף שיום קודם התאמן כרגיל. במקביל, בסביבתו של השחקן אמרו כי הוא ביקש להתאמן על אף הרגישות, ולא ניתנה לו האפשרות. "המתחים בין יונתן כהן למכבי ת"א, לא הולכים למקום טוב", אמרו שחקנים בקבוצה, "גם ככה יש לחץ כי אין רכש, אנחנו לא צריכים עוד בעיות".

המאמן פטריק וואן לוון יחליט היום האם כהן יטוס עם הקבוצה, אבל בכל מקרה, הוא אינו מיועד לפתוח בהרכב. מתן חוזז או טל בן חיים יפתחו על חשבונו. עדן קארצב, שלא נכלל בסגל למשחק האחרון בשל כרטיס אדום, שב מהרחקה וייצא עם הקבוצה. אגב במכבי מחכים להצעה רשמית גבוהה יותר מצידה של פיזה, ורק אז הכדור יעבור לידיו של הבעלים מיץ' גולדהאר, שיקבל החלטה סופית.

בצד החיובי: דניאל טננבאום ערך אימון עם יתר חבריו והוא בשלבי החלמה סופיים. במועדון ימשיכו לתת את הקרדיט לדניאל פרץ אבל טננבאום, השוער הבכיר ישוב בהדרגה לעמוד בשער כדי להכניסו לעניינים לפני תחילת הליגה. גם מצבו של אייל גולסה משתפר והוא בתוך שבועיים כבר ישוב לאימונים מלאים ויהיה כשיר ככל הנראה כבר למחזור הפתיחה בליגה. 

בשורה חיובית נוספת שקיבלו היום ראשי המועדון באה מהכיוון הרפואי. בדיקות הקורונה שעשו השחקני והצוות אתמול לקראת המשחק נגד ספרטק טרנבה במסגרת מוקדמות הקונפרנס ליג בסלובקיה - חזרו כולן שליליות.