הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ג'ורדי קרויף המליץ על ריי מנאיי למכבי תל אביב

המנהל המקצועי לשעבר היה גורם במהלך, הצהובים הציעו עליו סכום של מיליון יורו. נסיונות ל"החייאת" עסקת קניקובסקי. טל בן חיים יפתח מול טרנאבה: "שיהיה לו יום הולדת שמח"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.08.21 - 10:55
תחילת כתבה

במקביל להכנות לקראת המשחק מול ספרטק טרנאבה, גורם במכבי תל אביב אישר הבוקר (חמישי) את מועמדותו של ריי מנאיי ששייך לברצלונה. על פי אותם גורם, מכבי הציעה מיליון יורו עבור השחקן האלבני ולא 1.5 מיליון יורו כפי שדווח בספרד וההצעה הראשונית הגיעה דרך המנהל המקצועי לשעבר, ג'ורדי קרויף.

כמו כן, נמשך המו"מ על השאלת דן ביטון עם אופציה לרכישה מלודוגורץ, ועדיין יש מי שמנסה להחיות את עסקת גבי קניקובסקי ממכבי נתניה.

במקביל, ועד שיגיע חיזוק, מי שצפוי לקבל הערב הזדמנות אחרי שנדחק לקצה הרוטציה הוא טל בן חיים. החלוץ, שחתם לעונה נוספת בקיץ, חוגג היום יום הולדת 32. "כולנו רוצים שלטל יהיה יום הולדת שמח עם שער" אמרו שחקנים במכבי.

המתיחה בשריר ממנה סובל אדוארדו גררו, והמתיחות בין יונתן כהן לבין הקבוצה - שהשאירה את השחקן בארץ, הותירה את מכבי תל אביב ללא שני שחקני אגף התקפיים, ומכאן - בן חיים ומתן חוזז יקבלו את ההזדמנות. גם אילון אלמוג עשוי בסופו של דבר לפתוח, על המשבצת של חוזז.

לגבי שאר ההרכב, לא צפויים שינויים נוספים. לפי שעה, עושה הרושם שהמאמן פטריק ואן לוון לוקח את הזמן עם עידן נחמיאס, וממשיך לתת אמון במתן בלטקסה לצידו של לואיס הרננדס במרכז ההגנה.
 
המאמן הקרין לשחקנים קטעי וידאו של היריבה, והשחקנים מרגישים שהם פייבוריטים, בעיקר לאור העובדה כי המשחק ייערך ללא קהל. "איכותית אנחנו יותר טובים", אמר אחד השחקנים, "אבל נצטרך להיות אגרסיביים ולהכתיב את הקצב מהשריקה הראשונה".

ההרכב המשוער: דניאל פרץ; אנדרה ג'ראלדש, לואיס הרננדס, מתן בלטקסה, אנריק סאבוריט; שחר פיבן, דן גלזר, אבי ריקן; טל בן חיים, מתן חוזז (אילון אלמוג), אוסאמה חלאיילה.