הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק בכר דרש לקצץ את הדשא בסמי עופר

מאמן חיפה בונה על משחק מהיר מול טורשאבן. אבו פאני יפתח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.08.21 - 08:40
תחילת כתבה

מכבי חיפה תארח הערב (חמישי) את טורשאבן מאיי פארו למשחק ראשון מבין שניים במסגרת הסיבוב השלישי במוקדמות הקונפרנס ליג. אמש קיימה הקבוצה את האימון המסכם שלה באצטדיון סמי עופר. מאמן האלופה הישראלית, ברק בכר, דרש מאנשי האצטדיון לקצץ את הדשא, שלטענתו היה גבוה מדי. המטרה: שהכדור יזוז מהר יותר והמשחק יהיה קצבי.

בכר העביר לשחקנים אסיפת וידאו לקראת המשחק ושם דגש על האגרסיביות של הקבוצה מאיי פארו וכן על הכושר הגופני של שחקניה, שכן היא נמצאת בעיצומה של הליגה המקומית. המאמן החיפאי לא צפוי לבצע שינויים טקטיים וימשיך ב-3-3-4. מוחמד אבו פאני, שריצה עונש הרחקה, ישוב לקישור, כשעלי מוחמד זוכה לעדיפות על פניו של חוסה רודריגס לצידו.

יתר ההרכב מהניצחון נגד דינמו טביליסי בשבוע שעבר ימשיך לקבל קרדיט, כאשר בחוד יתבצע שינוי כפוי בשל פציעתו של גודסוואי דוניו, וההתלבטות של בכר היא בין בן שהר לדין דוד.

במכבי חיפה לוקחים את המפעל ברצינות רבה, כאשר העפלה לשלב הבתים תכניס בין 25-30 מיליון ש"ח למועדון. בכרמל לא מקלים ראש ביריבה ומקווים שהקהל יהיה פקטור משמעותי.

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, אורי דהן, בוגדן פלאניץ', סאן מנחם; עלי מוחמד (חוסה רודריגס), מוחמד אבו פאני, צ'ארון שרי; עומר אצילי, דולב חזיזה ובן שהר (דין דוד).