הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחד שיודע

גם מנור סולומון הצטרף לחגיגת ליגת החלומות של אלטשולר שחם ובחר הרכב לפנתיאון. הקפטן הוא מחזיק הגביע ובחוד מלך השערים. למה אתם מחכים? פרסים מטורפים לזוכים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.08.20 - 16:14
תחילת כתבה

טירוף ליגת החלומות הגיע אפילו עד לאוקראינה. גם הלגיונר הבכיר שלנו, מנור סולומון, נרשם לליגה של אלטשולר שחם והקשר בחר את ה-11 המופלאים לקראת פתיחת העונה.

למרות, שסולומון זכה כבר בתואר או שניים עם שחטאר דונצק הוא לא יתנגד לקטוף גם את הפרס הראשון של העונה - רכב חדש מהניילונים. כמובן ששאר הנרשמים לליגה לא יהיו מקופחים כשבין הפרסים הנוספים למצטיינים - אייפדים, חופשות בחו"ל ובארץ ותלושים לרכישת ביגוד.

למרות שסולומון עזב את הליגה שלנו לפני שנה וחצי, הוא עדיין עוקב ויודע מי הם השחקנים שיפרחו העונה. בין הכוכבים של הלגיונר שחקנים ממכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע כאשר גולת הכותרת של סולומון הם ניקיטה רוקאביצה וז'וסווה, שיוליכו את הקישור וההתקפה, כשהאחרון הוא גם קפטן הנבחרת.

סולומון לא שכח את מועדון נעוריו וניתן לראות בין ה-11 גם את אור אינברום, שעלה ליגה עם מכבי פתח תקווה. שם מפתיע נוסף שקיבל את הכבוד הוא יונס מלדה ממכבי נתניה, שרבים מאמינים שזו תהיה עונת הפריצה של החלוץ המוכשר.

מה דעתכם על ההרכב של מנור סולומון? טקבקו לנו!