הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מילה מהדורבן: הנבחרת של גיא מזיג

הרשמו לליגת החלומות של WeSure ואולי תזכו ברכב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.08.21 - 16:14

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בסוף השבוע זה קורה. ליגת העל חוזרת עם עונת 2021/22 ומי שתמשיך לצעוד איתה יחד יד ביד כמו בשבע העונות האחרונות היא ליגת החלומות של ערוץ הספורט ו-weSure. למי ששכח, או למי שזו הפעם הראשונה שלו איתנו, נזכיר כי הפרס הראשון למנצח הגדול בסיום העונה הוא לא פחות מאשר רכב חדש ונוצץ מתנת weSure.

לצד האלפים שהסתערו על הרישום למשחק, נמצא גם סולן להקת הדורבנים, גיא מזיג, חובב מושבע של הכדורגל הישראלי. הזמר הלך על קישור מעובה ומתברר שהוא מאמין בבית"ר ירושלים משום שכלל גם את מרקו ינקוביץ' וגם את רועי פדידה. דור מיכה נכלל בקישור ודור ג'אן ואיגור זלאטנוביץ'.

לצד האלפים שהסתערו על הרישום למשחק, נמצא גם סולן להקת הדורבנים, גיא מזיג, חובב מושבע של הכדורגל הישראלי. הזמר הלך על קישור מעובה ומתברר שהוא מאמין בבית"ר ירושלים משום שכלל גם את מרקו ינקוביץ' וגם את רועי פדידה. דור מיכה נכלל בקישור, וויליאם אגאדה ואיגור זלאטנוביץ' יעטרו את החלק הקדמי.

על הפרס הראשון כבר סיפרנו לכם, אבל נוסיף כי גם המאמנים הבאים בתור לא ייצאו בידיים ריקות. הגולשים שיסיימו במקומות 2-4 יזכו בחופשה זוגית באירופה, מקומות 5-14 יהנו מחופשה זוגית בארץ והמדורגים 15-34 בתום העונה יזכו בשובר על סך 200 ש"ח לארוחה.

הגעתם למקום הראשון בתום הסיבוב הראשון או השני של ליגת העל? כל הכבוד, אייפד חדש בדרך אליכם. כמובן שגם למצטיין השבועי שלנו בכל מחזור מגיע פרס - 300 ש"ח לרכישת ביגוד.

שימו לב כי מאמנים שנרשמו לליגת החלומות בעונה שעברה, לא צריכים להירשם מחדש. אלא פשוט לבצע כניסה עם אותם פרטי הזדהות ולבנות קבוצה חדשה.

מה אתם חושבים על ה-11 של גיא מזיג? טקבקו לנו!

להורדת האפליקציה לחצו כאן