מועד חדש. "ישראל תשחק מול סקוטלנד באוקטובר"

באופ"א תכננו לערוך את פלייאוף העלייה ליורו כאשר סכנת הקורונה תיעלם, אבל ב"דיילי מייל" דווח שמספר נבחרות פנו כדי לדחות את המועד. המשחקים עשויים להיערך ללא קהל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.04.20 - 08:32

תגיות: נבחרת ישראל

תחילת כתבה

בסוף מארס היה אמור להיערך אחד משני המשחקים החשובים של ישראל בעשורים האחרונים, אבל נגיף הקורונה שיבש את כל התוכניות. כעת, ב"דיילי מייל" דווח שלפלייאוף העלייה ליורו 2020 יש מועד חדש והוא ייערך בין החודשים אוקטובר לנובמבר הקרובים.

הפלייאוף היא אמור להיערך בספטמבר, ברגע שהכדורגל הבינלאומי יוכל לשוב לפעילות. למרות זאת, חלק מ-16 הנבחרות שייקחו חלק - ביניהן גם יריבת ישראל, סקוטלנד - כבר פנה לאופ"א על מנת לדחות אותו משום שהן לא מעוניינות שהמשחק הבינלאומי הראשון שלהן אחרי העוצר יהיה כה קריטי וגורלי ויעדיפו לערוך משחק הכנה לקראת האירוע.

למרות העובדה שמדובר בתאריך די רחוק, ב"דיילי מייל" טוענים שסביר להניח שהמשחקים ייערכו בכל מקרה ללא קהל. לכן, יתרון הביתיות של הסקוטים בהאמפדן פארק לא אמור לשחק תפקיד מה שיכול לתת לנבחרת סיבה קטנה לאופטימיות.

ישראל, שסבלה מקמפיין מוקדמות יורו רע בו סיימה במקום החמישי בלבד, תתמודד מול סקוטלנד בחצי גמר הפלייאוף. במידה שתצליח להפתיע ולהעפיל לגמר, היא תתמודד מול סרביה הקשוחה או נורבגיה של ארלינג הולאנד ומרטין אודגור על הזכות לזכות בכרטיס ליורו לראשונה בהיסטוריה שלה.