חלוץ נבחרת קורסאו חתם בהפועל אשקלון

ג'יאנלוקה מריה רשם 3 הופעות אצל קלייברט. אכרם שריח באחי נצרת

קובי פורטל  09.08.15 - 17:23
מריה. מהולנד לאשקלון (פייסבוק הפועל אשקלון)
מריה. מהולנד לאשקלון (פייסבוק הפועל אשקלון)
תחילת כתבה

יובל נעים ממשיך להתכונן לקראת פתיחת העונה והיום (ראשון) החתים את הקשר/חלוץ ג׳יאנולקה מריה בן ה-23. השחקן ההולנדי, שרשם 3 הופעות בנבחרת קורסאו אותה מאמן פטריק קלייברט, יצא עם הקבוצה למחנה האימונים שהתקיים בחודש שעבר והרשים את הצוות המקצועי.

באשלקון החליטו לצרף את מריה לסגל, למרות שהוא סובל כרגע מפציעה ונמצא בשלבי החלמה. השחקן הספיק לעבור בדיקת MRI שיצאה תקינה, אך עדיין סובל מכאבים. בעבר, מריה הספיק לשחק בהולנד במדי פ.צ איינדהובן, מאסטריכט מהליגה השנייה ו-וואלוויק.

בנושא אחר, הקבוצה פתחה את העונה ברגל ימין עם ניצחון 0:1 על מכבי יבנה בגביע הטוטו משער של עידן שריקי. מבשל השער, ויקטור אאולוב, הוא קשרה של קבוצת הנוער שנכנס כחילוף. נעים התרשם מהאחרון והחליט לצרפו לאימוני הקבוצה הבוגרת.

אכרם שריח חתם באחי נצרת

בלמה בן ה-22 של מכבי חיפה, אכרם שריח, ישחק בעונה הקרובה באחי נצרת, קבוצתו של ג׳ימי טורק. בעונה שעברה שיחק שריח במדי בני לוד מהליגה הלאומית, והיה אחד מהשחקנים הבולטים בסגל הקבוצה. למרות גילו הצעיר, קיבל הבלם הזדמנות בקבוצה מהליגה השנייה ושותף במדי לוד ב-35 משחקים.

כרטיסו של השחקן שייך למכבי חיפה, אך גם העונה החליטו במועדון הירוק להשאיל את האחרון שיקבל דקות משחק ויצבור ניסיון. הבלם הסביר את המעבר מלוד לאחי נצרת ואמר: "החוזה שלי בלוד נגמר ולמרות שקיבלתי הצעה להאריך החלטתי דווקא לחתום באחי נצרת, אחרי מספר שיחות שלי עם ג׳ימי התרשמתי וקיבלתי את ההחלטה".

שריח התייחס לאפשרות שלו להשתלב בעתיד במכבי חיפה ואמר: "אני מאמין ובטוח שזה יקרה. בתקופה הזאת אני מחפש לשחק כמה שיותר דקות ולהיות שחקן מוביל ולא רק בסגל".

הדפס