"הומואים זה בסדר אבל לשמור שבת - אוי ואבוי"

גיא דיין מעפולה פרסם סטטוס בפייסבוק בעקבות הכוונה לשחק בימי שבת בליגה הלאומית: "רק השם יחליט מה יהיה ומתי ולא אף אחד מהבובות בטלוויזיה"גיא דיין מעפולה פרסם סטטוס בפייסבוק בעקבות הכוונה לשחק בימי שבת בליגה הלאומית: "רק השם יחליט מה יהיה ומתי ולא אף אחד מהבובות בטלוויזיה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.08.15 - 14:53
דיין חוגג עם הכיפה (עודד קרני)
דיין חוגג עם הכיפה (עודד קרני)
תחילת כתבה

חלק משחקני הליגה הלאומית ממשיכים במחאתם נגד הכוונה לקיים את המשחק המרכזי בליגה הלאומית בימי שבת. שחקן הפועל עפולה, גיא דיין, פרסם היום (רביעי) סטטוס זועם בעמוד הפייסבוק שלו, בנוגע לנושא הזה בדיוק.

"מדינת ישראל זו מדינת היהודים, אבל רק במדינה הזאת הכל מותר", כתב קשר הפועל פ"ת בעונה החולפת. "'הומואים ולסביות זה בסדר, זאת הבחירה שלהם'. מחבל שבסך הכל רצח כמה יהודים חפים מפשע שובת רעב וכל המדינה לחוצה בשבילו, כל הממשלה רוצים לעשות לו אווירון עם כפית של אוכל לפה, שחס וחלילה לא ימות. אבל להיות יהודי דתי ולשמור שבת אוי ואבוי זה להשתגע זה אסור הכח חוץ מזה".

דיין המשיך: אז אני אומר 'השם אחד ושמו אחד לעד' ורק הוא זה שיחליט מה יהיה ומתי, ולא אף אחד מהבובות בטלוויזיה. לא משחקים כדורגל בשבת!"

כזכור, נציגות שחקני הכדורגל עתרה אתמול כנגד קיום משחקים בליגה הלאומית בימי שבת. בית הדין האיזורי לעבודה בת"א יקיים דיון בנושא מחר בצהריים, וזאת כשליגת המשנה יוצאת לדרך כבר בסוף השבוע.

המשחק הראשון שעומד על הפרק הוא זה שבין מ.ס. אשדוד לבני לוד, המתוכנן לשבת ב-16:30. העתירה של נציגותה שחקנים היא בבקשה לקבל סעד ארעי כנגד קיום המשחק במועדו המקורי וכן לקבל סעד זמני כנגד קיום משחקים בשבת ב-5 המחזורים הראשונים של הליגה הלאומית. במסגרת העתירה, נציגות השחקנים מבקשת גם לקבל סעד קבוע כנגד קיום משחקים בשבת בכל העונה הקרובה.

הדפס