עוד חיזוק: ויסמן הושאל מחיפה למכבי נתניה

החלוץ חתם לשנתיים בקבוצה של דראפיץ': "מקווה שאחזיר את המועדון לליגת העל"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.07.16 - 12:19
תחילת כתבה

מכבי נתניה ממשיכה להתחזק. הבוקר (חמישי) סגרו במועדון עם החלוץ שון ויסמן שיושאל ממכבי חיפה לעונה עם אופציה לעונה נוספת כשבסיום התקופה תהיה לקבוצה מהלאומית אופציה לרכוש את כרטיס השחקן שלו. השחקן שגדל במחלקת הנוער של הירוקים שיחק כבר בליגת העל ואחרי חצי עונה מגומגמת בהפועל עכו, העדיף לחזור הביתה ולשחק בנוער של חיפה, אותה הוביל לזכייה באליפות המדינה.

אחת הדרישות של הבעלים אייל סגל היא לא להחתים שחקנים בהשאלה לעונה אחת ויחד עם זאת לסכם מראש על סעיף רכישה עם ראייה לעתיד. אחרי שחיפה נתנה אור ירוק למהלך, ויסמן חתם על החוזה באמצעות סוכנו, שחר גרינברג, ואמר: "אני שמח לחתום במועדון גדול כמו מכבי נתניה. אתן את כל כולי ואני מקווה שאחזיר את המועדון למקומו הראוי בליגת העל".

בינתיים, הבלם מתן בראשי החל בהתרשמות של מספר ימים בנתניה ורביד גזל אמור לחתום היום. המו"מ מול יקיר שינה לא צלח בשלב זה והפערים בין הצדדים גבוהים. במועדון מקווים כי יהיה ניתן לגשר על כך, אבל כל עוד הבלם לא יפחית מדרישותיו, קשה לראות אותו חותם במועדון.

נתניה שתפתח את העונה הקרובה עם מינוס 9 נקודות בליגה הלאומית, תפגוש ביום שני את הפועל פ"ת למשחק ההכנה השני שלה לקראת העונה הקרובה. בראשון הביסה הקבוצה של סלובודן דראפיץ' את הפועל ירושלים 0:5 עם שער נהדר של דיא סבע.

הדפס