הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עמיר נוסבאום מונה למאמן הפועל פתח תקווה

עוזרו של בכר בב"ש חתם לעונה עם אופציה: "מתרגש להגיע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.19 - 17:18

אחרי הפרידה ממסאי דגו, שעבר לאמן את עירוני קרית שמונה, הפועל פתח תקווה הודיעה היום (ראשון) על מינויו של עמיר נוסבאום למאמנה החדש של הקבוצה.בשלוש העונות האחרונות שימש נוסבאום כעוזר מאמן של ברק בכר בהפועל באר שבע והיה שותף בזכייתה בשתי אליפויות.

רק לפני פחות מעשרה ימים נשארה הקבוצה בליגה, אך בניגוד לעונות הקודמות בה שררה אי ודאות בקיץ, נראה שהפעם במועדון ממלאבס עובדים במרץ כדי להכין את הקבוצה לעונה הבאה. בהודעות שפורסמה בחשבון הפייסבוק של המועדון נכתב: "אנו שמחים ונרגשים להודיע על מינויו של עמיר נוסבאום למאמן הפועל פתח תקווה לעונה הבאה, עם אופציה לעונה נוספת.

"עמיר סיים קדנציה של שלוש שנים כעוזר בהפועל באר שבע, מתוכן היה שותף לשתי אליפויות והשתתפות במפעלים אירופאים, יביא למועדון מקצוענות, מצוינות, וערכים אשר תואמים לרוח המועדון בבעלות הכחולה. עמיר הוא איש צוות שמאמין בעבודה קשה גם כשחקן, גם כעוזר מאמן, והיום כמאמן ראשי של המועדון. אנו מאמינים כי הדרך המשותפת תניב פירות ותעמוד בציפיות הרבות הקיימות."

נוסבאום עצמו אמר לאחר החתימה: "אני מתרגש להגיע להפועל פתח תקווה. מועדון בבעלות אוהדים מביא עימו מחויבות גבוהה ואחריות. צפויה לכולנו דרך לא פשוטה, אבל אני סמוך ובטוח כי יחד עם הקהל ותמיכתו ניצור מועדון מצליח השואף למצוינות והישגיות"