מייקל אואן שוקל לפרוש: "אם לא תגיע הצעה, אז זה הסוף''

החלוץ בן ה-32 בטוויטר: "לא אשחק איפה שלא ארצה. צריך להנות כעת, בשלב זה של הקריירה''. דיווחים: מחזיק במספר הצעות מליגת המשנה באנגליה

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.12 - 08:17
אואן. סופה של קריירה? (gettyimages)
אואן. סופה של קריירה? (gettyimages)
תחילת כתבהפעם הוא היה ילד פלא. דיברו עליו בתור "פלה הבא" ובוודאי ב-1998, אחרי השער המדהים שלו נגד ארגנטינה בשמינית הגמר, הוא היה התקווה הגדולה של הממלכה. הבוקר (שישי) מייקל אואן, אחד החלוצים הטובים שגדול באנגליה בשני העשורים האחרונים, סיפר על כך שקיים הסיכוי שהוא יפרוש מכדורגל כבר בקיץ הנוכחי.

אואן, שגדל בליברפול ושיחק בין השאר גם בריאל מדריד, ניוקאסל ומנצ'סטר יונייטד סיפר בחשבון הטוויטר שלו: "אם לא תבוא הזדמנות טובה עבורי, אז אולי אולי אפסיק לשחק. בשלב זה של הקריירה שלי אני חייב להיות במקום שבו אני אהנה".

החלוץ בן ה-32 הוסיף: "אני עדיין יכול להראות שאני שווה משהו גם ברמות הגבוהות. אני מאמין בעצמי. אני חושב שהוכחתי בכל פעם את יכולותיי כשניתן לי הצ'אנס, אפילו ביונייטד. יש לי עוד כמה שנים טובות לשחק, אני מאמין".

כידוע, אואן סיים את חוזהו אצל השדים האדומים ולא ימשיך, אחרי עונה בה היה פצוע לזמן ממושך יחסית. על פי מספר דיווחים, מספק קבוצות מליגת המשנה באנגליה כבר פנו אליו אך הוא ככל הנראה - גם על פי דבריו - לא ישחק באחת מאלו.