נמצא היורש לפרגוסון? גיגס: רוצה להיות מאמן כשאפרוש

אמנם המאמן הסקוטי לא מתכנן לעזוב בקרוב, אבל אוהדי השדים האדומים כבר יכולים להתחיל לפנטז, אחרי שכוכב יונייטד בן ה-38 חשף: "כבר יש לי תעודה מאופ"א. אני מוכן ליום שאחרי קריירת המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.12 - 15:13
שאיפות לעתיד. גיגס (GETTYIMAGES)
שאיפות לעתיד. גיגס (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהמי לא הוזכר כמועמד לרשת אותו? דייויד מוייס, קרלוס קיירוש, רוי קין, ז'וזה מוריניו, פפ גווארדיולה, מרטין אוניל, ובעצם, מי לא? אז אלכס פרגוסון עדיין כאן ולא מתכנן ללכת לשום מקום, אבל החל מהיום (ראשון) האוהדים של השדים האדומים יכולים להתחיל לפנטז על האפשרות שמי שיחליף את הסקוטי על הקווים באולד טראפורד יהיה לא אחר מאשר ריאן גיגס.

גיגס מתכונן בימים אלו למשחקים האולימפיים שייפתחו בלונדון בסוף החודש, שם הוא ישמש כקפטן נבחרת הכדורגל של בריטניה, אבל בראיון שהעניק לתקשורת בממלכה הוא מגלה לראשונה שיש לו תכנונים לקראת העתיד: "אני שואף להפוך למאמן אחרי שאפרוש", אמר גיגסי, "זה צד שמאוד מעניין אותי".

"כבר יש לי תעודת מאמן של אופ"א", הוסיף, "והקורס שסיימתי באמצע העונה שעברה היה מצויין. אני מרגיש שבמשך השנים צברתי ידע רב, ואני מוצא את עצמי חושב יותר ויותר על איך זה יהיה לעמוד על הקווים. עד הפרישה אנסה ללמוד עוד ולהתכונן כמה שאפשר, אבל בגדול אני מרגיש מוכן ליום שאחרי קריירת המשחק".

ומה היה לכוכב בן ה-38 לומר על האולימפיאדה? "זו הרגשה נפלאה לקחת חלק במשחקים, ובכלל זהו אירוע נדיר. אני מאוד ספורט, ולא רק כדורגל, ואעקוב מקרוב אחרי הרבה ענפים בקיץ הזה". 

הדפס