הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כנראה שמזרחי הוא יו"ר איגוד השופטים. מתנהל עליהום נגדנו''

הפועל ת"א קיימה מסע"ת טעונה לפני הדרבי, ויו"ר העמותה הפציץ: ''הם טענו שלא ידעו כלום על מוני פנאן, אז איך מצפים ממני לדעת על כל מילה של כל אוהד ביציע? אני כל לא רואה בעיה עם קריאות, פרט לשירים גזעניים ואלימות פיזית"

רועי גלדסטון  30.11.12 - 14:28

תגיות: הפועל ת"א

הנהלת הפועל תל אביב היתה נסערת מאוד היום (שישי), כשכינסה מסיבת עיתונאים דחופה לפני הדרבי התל אביבי הטעון ביום ראשון. לא, אף אחד מהשחקנים או מהצוות המקצועי לא התייצב ודיבר על ההכנות למשחק. במקום זאת, יו"ר העמותה רמי כהן קיבל את המיקרופונים, והפנה אצבע מאשימה לתקשורת, לאיגוד, למכבי ת"א, למשטרה, ללימור לבנת ולעוד כמה גורמים, בטענות להסתה ועליהום כנגד האדומים.

"יש עליהום תקשורתי נרחב סביב אירוע שעוד לא קרה", אמר רמי כהן בהתייחסו להיערכות המשטרה ואזהרות לאוהדים שמכינים הפרות סדר. "זה התחיל במשטרה, שהודיעה שתעצור כל אוהד שיקלל, כשהכוונה לאוהדי הפועל. מדאיג אותנו שזה המסר - על זינזאנות ועצורים. זה המשיך ביו"ר מכבי ת"א, שאולי הוא מונה גם ליו"ר איגוד השופטים, שהודיע שכל קללה תירשם בדו"ח השיפוט. שמרנו על שתיקה כדי לא לגרום להסתה. אבל אתמול גוייסה גם לימור לבנת, שלא פספסה הזדמנות לקפוץ על הפודיום והוציאה הנחיות ליו"ר המנהלת במקרה של קריאות ונאצות, וגם מאמן מכבי דיבר על כך שחיות מקומן בג'ונגל. זו לא הסתה?".

"בשבוע שעבר עמדנו לדין בגלל התקשורת, לא בגלל האיגוד", המשיך כהן בהתייחסו לכך שהמועדון עמד לדין בעקבות זאת שאוהדי הפועל הפנו אל עבר רגב פנאן קריאות לגבי אביו ז"ל. "הקמפיין המתוזמן נגדנו הביא לכך. ב-6 השנים האחרונות לא עצרו אוהד אחד שלנו, יש פה ניסיון מכוון לפגוע בנו ואלו שמנסים גם מצליחים. אני קורא לאיגוד לחדול מאיפה ואיפה, כי אם אדלשטיין היה אומר את מה שאמר בלאט היה פה קול צעקה".

"המקרה עם רגב פנאן? אני נגד הקריאות שקשורות לאסון אישי. אבל לאוהדי כדורסל יש זכות מחאה לגיטימית בנוגע לפרשת מוני פנאן. מנסים להכתיב לי שאשלוט על כל מילה שמישהו אומר ביציע, אבל פה מנהל של הקבוצה הכי גדולה במדינה עשה לכאורה מעשים אסורים, ובמכבי אמרו 'לא ידענו ולא שמענו'. אז איך מצפים ממני לשלוט על כל אחד? פרט לאלימות פיזית ושירים גזעניים - עם שירים אחרים אני לא רואה בעיה. רוצים לטפל במשהו? שיחוקקו חוקים".