רפי מנקו חתם על חוזה משודרג ל-3 שנים בי-ם

פרסום ראשון: הפורוורד חוזר לבירה ויחזק את סגל הישראלים של פרנקו

רועי גלדסטון  20.06.15 - 13:49
שוב בבירה. מנקו
שוב בבירה. מנקו

תחילת כתבה

ביום שני, הפועל ירושלים תעמוד בפני אחד המשחקים החשובים בתולדותיה - כשתפגוש במשחק הגמר הראשון את הפועל אילת. אם הירושלמים ישיגו ניצחון חוץ באילת או אפילו הפסד מינימלי - הם יהיו קרובים מאוד לצלחת אליפות ראשונה בתולדותיהם.

במועדון כמובן דרוכים לקראת המשחק ומדגישים בימים האחרונים כי הם אינם פייבוריטים מובהקים. הערב, הקבוצה תערוך אימון לקראת המשחק כשכמובן, דני פרנקו ייתן דגשים ספציפיים לקראת האילתים.

למרות שהאליפות נמצאת מעבר לפינה, הירושלמים ממשיכים לעבוד - רפי מנקו חתם על חוזה משודרג לשלוש שנים. מנקו, שחקן בית של המועדון היה חתום לארבע שנים, והושאל בעונה החולפת לגלבוע/גליל. בעקבות שידרוג החוזה הפורוורד ישחק בבירה בעונה הקרובה. כתוצאה מכך, אדם אריאל יושאל לקבוצה בארץ או בחו"ל.

מנקו שמתנשא לגובה של 1.97 מטרים רשם העונה ממוצעים נאים: 7.9 נקודות למשחק לצד 4.7 ריבאונדים ו-1.8 אסיסטים. נגד מכבי תל אביב ונהריה נתן את משחקיו הטובים ביותר כשרשם 18 ו-5 ריבאונדים מול הצהובים ו-18 ו-8 ריבאונדים מול הצפוניים. כאמור, זה לא הספיק לקבוצתו שירדה לליגה הלאומית.

בקדנציה הקודמת שלו בבירה, מנקו לא הצליח להשאיר רושם כשסיים עם 2.1 נקודות ו-0.8 ריבאונדים (לא סיים עם מספר נקודות דו ספרתי בשום משחק) למשחק כשלמעשה קיבל רק 8 דקות בערב בממוצע.