הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

התלתלים והנשמה: עידן פויול בבארסה בתמונות

הוא שיחק עם פפ, חיפה על רונאלדיניו ופירגן בגמר לאבידל. טרזן דרך פילטר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.03.14 - 17:20
סוף עידן בברצלונה. פויול - הסוף
סוף עידן בברצלונה. פויול - הסוף

תגיות: פויולברצלונה

רונאלדיניו היה וירטואוז ממנו, מסי גדול ממנו, צ'אבי ואינסייטה מזוהים יותר עם דור הזהב הספרדי ופיקה חתיך יותר - אבל אין מישהו עם נשמה כמו שלו. קרלס פויול היה הלב של ברצלונה הגדולה.

אחר הצהריים, אחד הסמלים הגדולים של בארסה ומי ששיחק שם מגיל 17, הודיע כי הוא יעזוב את המועדון בקיץ הקרוב. הסיבה: גילו המתקדם והפיחות במעמדו לנוכח הפציעות הרבות שעבר בשנים האחרונות.

את הרומן שלו עם הקבוצה הבוגרת החל ב-1999 במשחק נגד וידאוליד, כשהיה בין 21, אבל בעונת 2001-2002' כבר היה צלע מרכזית בקבוצה שהיתה אז בצל של ריאל מדריד. ב-2004/2005 הוא זכה באליפות הראשונה בקבוצה הגדולה ההיא של רונאלדיניו ואטו ועונה אחר כך, עשה זאת שוב (אליפות) כשזכה גם בליגת האלופות, לראשונה בחייו.

לאחר מכן, כשהסגל האטרקטיבי ההוא הוחלף ומסי השתלט על הקבוצה החדשה, הוא היה חלק מהשלד הישן לצד צ'אבי ואינייסטה. בקבוצה ההיא של פפ גווארדיולה הוא זכה ב-3 אליפויות והוסיף 2 זכיות בליגות האלופות (כולל המחווה לאריק אבידל שזכה להניף את הגביע). רק תסתכלו על רשימת התארים המטורפת הזו: 6 אליפויות, 2 גביעים ו-3 זכיות בליגת האלופות.

מהעונה שעברה, הגיל החל לדבר ואיתו גם הפציעות. לנוכח עובדה זו, 'טרזן' איבד מקום של קבע בהרכב והחל לנדוד מפציעה לפציעה. העונה, יש לו רק 12 הופעות ו-5 בלבד בליגה. למרות זאת, הוא כבש שער במחזור הקודם נגד אלמריה. התחנה הבאה? קשה לדעת.. אולי המזרח הרחוק, אולי ארה"ב או קבוצה אחרת באירופה. נצטרך לחכות ולראות.