הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סלאח: למרות הסיכויים, בטוח שאהיה ברוסיה

כוכב ליברפול: לילה קשה. רופא מצרים: אנחנו אופטימיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.18 - 19:40

התמונה שאוהדי ליברפול לא רצו לראות, וכמובן גם כל מצרי באשר הוא, עמדה במוקד המחצית הראשונה של גמר ליגת האלופות. מוחמד סלאח, הכוכב שריגש את אירופה במשך עונה שלמה, ירד בדמעות לחדר ההלבשה לאחר שנפצע בכתף בעקבות תיקול של סרחיו ראמוס.

סלאח ירד מכר הדשא לקבלת טיפול וחזר לרגעים ספורים, אבל הכאבים ככל הנראה הכריעו אותו, וההבעה על פניו אמרה הכל - גמר ליגת האלופות נגמר מבחינתו, התקווה הגדולה ביותר של ליברפול לתהילה האירופית, ואולי גם המונדיאל בסכנה. דקות אחדות לאחר מכן, גם דני קרבחאל נפצע ונאלץ לצאת, הדמעות שלו העידו שגם איתו מדובר בפציעה שעלולה להשבית אותו מהטורניר ברוסיה.

משחקה הראשון של מצרים בשלב הבתים של המונדיאל ייערך ב-15 ביוני, מול אורוגוואי. יורגן קלופ אמר לאחר ההפסד: "זו נראית פציעה רצינית מאוד", אך בתקשורת המצרית הרגיעו את האומה ואישרו שסלאח התקשר למשפחתו ואמר שיהיה כשיר למונדיאל. כוכב ליברפול ציין שהצילומים לא הראו על נזק ממשי בכתף השמאלית.

"זה היה לילה קשה מאוד, אבל אני לוחם", צייץ סלאח ופנה לאוהדים, "למרות הסיכויים, אני בטוח שאהיה ברוסיה. האהבה שלכם והתמיכה נותנים לי את הכח שאני צריך".

גם בהתאחדות המצרית ובחשבון הטוויטר הרשמי של הנבחרת נכתב שסלאח צפוי להתאושש עוד לפני גביע העולם. רופא הנבחרת דיבר עם הצוות הרפואי של ליברפול ואמר: "אנחנו אופטימיים לגבי שיתופו במונדיאל".

סרחיו ראמוס, האיש שגרם לפציעתו של המצרי, התנצל בטוויטר: "לכדורגל יש צדדים מתוקים ולפעמים מרירים. החלמה מהירה סלאח, העתיד מחכה לך. לפעמים הכדורגל מראה לך את הצדדים הטובים ולפעמים את הרעים. מעל הכל, אנחנו מקצוענים. החלמה מהירה סלאח". 

כמובן שגם הגולשים לא נשארו אדישים למה שקרה, הן בצד האדום של מרסיסייד והן בקרב המצרים. היו גם אלו שלא שכחו את חלקו של ראמוס בעניין.