בלייק גריפין הושעה ע"י הקליפרס ל-4 משחקים

הפורוורד נענש על הכאת עובד המועדון. משכורותו תועבר למען נוער בסיכון. מארק גאסול שבר את רגלו וייעדר תקופה בלתי מוגבלת

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.16 - 00:08
תחילת כתבה

בלייק גריפין אומנם לא משחק בחודש האחרון, אך העיסוק סביבו ממשיך. הערב הודיעה לוס אנג'לס קליפרס על כך שתעניש את הפורוורד ב-4 משחקים ללא תשלום עקב התקרית בה הכה את עוזר המאמן של הקבוצה. מדובר בעונש כפול עבור האמריקאי, שכן בעקבות העימות האמריקאי שבר את ידו.

"גריפין מושעה לארבעה משחקים בעקבות האירוע וההשלכות שמתפרשות ממנו", הודיעה הקבוצה, להתנהגות כזאת אין מקום אצלנו והשחקן הבין שאין לכך מקום והתחרט על מעשיו".

בכל מקרה השחקן בן ה-26, שרשם העונה ממוצעים נהדרים של 23.2 נקודות, 8.7 ריבאונדים ו-5.0 אסיסטים למשחק, לא צפוי לחזור בזמן הקרוב. בעקבות הפציעה בידו באירוע הוא עבר ניתוח לא ישתתף במשחקי המועדון בזמן הקרוב. על פי הדיווחים, הפורוורד צפוי לחזור לפעילות מלאה רק בעוד תקופה שנעה בין ארבעה לשישה שבועות. כשישוב לפעילות, הוא יצטרף למאבקים של הקליפרס, שנמצאים במקום הרביעי במערב עם 35 ניצחונות ו-17 הפסדים עד כה.

*בחדשות נוספות במערב: סנטר ממפיס, מארק גאסול, שבר את רגלו, וייעדר תקופה ממושכת, כך הודיעה הקבוצה. השחקן בן ה-31, שנבחר בעונה שעברה לאולסטאר קולע העונה 16.6 נקודות, מוריד 7 ריבאונדים ומוסר 3.8 אסיסטים.

הדפס