הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לשגיא מוקי יש ספונסר: 200 אלף ש"ח בדרך לריו

חברת תדיראן אימצה את הג'ודאי בן ה-22, שנחשב לפוטנציאל מדליה במשחקים האולימפיים 2016

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.15 - 14:25
ראש שקט עד ריו. מוקי (צילום: סיון פרג')
ראש שקט עד ריו. מוקי (צילום: סיון פרג')

שגיא מוקי יכול להתכונן בשקט לריו 2016. הג'ודאי בן ה-22 חתם היום (רביעי) על חוזה חסות חדש, במסגרתו יקבל 200 אלף שקלים בשנתיים הקרובות. חברת תדיראן היא המאמצת החדשה של מוקי, שנחשב להבטחה גדולה של המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בברזיל.

במסגרת  שיתוף הפעולה, הספונסר של מוקי ילווה אותו באימונים ובתחרויות ברחבי העולם, כחלק מההכנה שלו לאולימפיאדה. מוקי מדורג במקום ה-3 בעולם והוא מסומן על ידי הוועד האולימפי הישראלי כפוטנציאל גדול למדליה בריו.

במעמד החתימה על הסכם החסות השתתפו מישל בן וייס, מנכ"ל תדיראן גרופ, שגיא מוקי וכן מאמן נבחרת ישראל אורן סמדג'ה, שמשמש גם כמאמנו האישי. כזכור, סמדג'ה בעצמו הוא מדליסט אולימפי, וזכה בארד במשחקים האולימפיים בברצלונה 1992.

"ישנה חשיבות רבה בחיבור בין חברות עסקיות לספורט בישראל", אמר בן וייס במעמד החתימה, "התמיכה בספורטאי צעיר ומבטיח כמו שגיא מוקי הינה ערך חשוב לארגון שלנו. אנו בטוחים שהוא יביא לנו ולמדינה כבוד רב ומאחלים לו הצלחה רבה".

"אני מאוד שמח על החיבור לחברה בסדר גודל כמו של תדיראן גרופ, שמאמינה בי וביכולות שלי", אמר מוקי, "אני בטוח שכעת יהיו לי את כל הכלים להצליח בדרך לריו 2016". סמדג'ה הוסיף: "כמדליסט אולימפי אני יודע את החשיבות העצומה שארגון גדול כמו תדיראן גרופ תומך בספורטאי מצטיין. אני בטוח שלמוקי יהיה השקט התעשייתי שיאפשר לו לעמוד ביעדים הספורטיביים שהוצבו בפניו ולהגיע להצלחה משמעותית במשחקים האולימפיים בריו בעוד שנה וחצי. כמי שגידל את שגיא מגיל 4 וראה אותו איך הוא מתפתח להבטחה גדולה בענף הג'ודו, ברמה האישית עבורי זה יום ממש שמח".