הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איטליה ונורבגיה מציגות: הקרב על המקום ה-1 בבית

שתי מוליכות הבית ה''ישראלי'' בקרב חזיתי. אינסינייה ייעדר. המאמן מנג'יה: "ידעתי שאנחנו או אנגליה נעוף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.06.13 - 22:09

בזמן שנבחרת ישראל תיאבק בנבחרת אנגליה (19:00) בקרב המאוכזבות של בית א' בטדי, איטליה תפגוש במקביל את נורבגיה לקרב על ראשות הבית בבלומפילד. האזוריני, שפירקו 0:4 את החבורה של גיא לוזון במשחק הקודם, מגיעים עם מאזן מושלם של 6 נקודות משני משחקים ונראים כאיכותיים יותר על הנייר.

למרות זאת, מוליכת הבית תסבול מחסרונו של אחד הכוכבים הגדולים, לורנצו אינסינייה מנאפולי, אשר נפצע במשחק מול ישראל ויקבל מנוחה כדי לחזור כשיר לחצי גמר. כמו כן, ההרכב עצמו טרם פורסם, אם כי דייויס מנג'יה כבר רמז כי חלק משחקני ההרכב הקבועים עשויים לקבל מנוחה.

"אני תמיד בוחר את השחקנים המתאימים ביותר, מבחינה פיזית ומנטלית, לכל משחק", אמר המאמן. "בכל מקרה, כל מי שיהיה על המגרש הוא עבורי הכי טוב והכי מתאים. השמות לא משנים, כל אחד מבין שזה כבוד גדול ללבוש את מדי הנבחרת".

לאחר מכן, התפנה מנג'יה לפרגן ליריבה שלו. "כבר כשנקבעה ההגרלה, הבנתי שאחת הנבחרות ה'גדולות' יותר - אנחנו או אנגליה - נלך הביתה", גילה האיש שעל הקווים והסביר את הסיבה לקביעה האחרונה: "יש אנשים שממעיטים בערכה של נורבגיה, אבל היא נבחרת מצוינת. חזקה ומאורגנת, שמקשה על כל אחת".

מנגד, הסקנדינבים יגיעו אפילו חזקים יותר. פרדריק סבמ ברגה אמור להיות כשיר, וגאר הדנסטאד (שהורחק מול ישראל) חוזר לסגל, כמו גם ארבעת השחקנים ששבו מסגל הבוגרת. "יש לנו סגל פנטסטי", אמר המאמן טור אולה סקלרוד. "זה לא משנה מי משחק, אנחנו תמיד ניצמד לשיטה שלנו ונישאר אופטימיים". מי שיבוא עם רצון עז להוכיח לאיטלקים מה הוא שווה יהיה ג'ו אינגה ברגט, אשר הוחתם ע"י אודינזה ב-2008 ולא זכה לדקה אחת של דשא במדי הזברות.