הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיאן קאלר חתם בהפועל חיפה עד סוף העונה

הבלם הסלובני הרשים את שירזי. איימוס קולי צפוי לעזוב בינואר, הקבוצה תחתים חלוץ. דורה ישוב ל-11 בראשל"צ

תומר לוי
תומר לוי  03.11.11 - 10:10
קאלה באימון
קאלה באימון

הפועל חיפה החתימה היום (חמישי) את הבלם הסלובני דיאן קאלר. קאלר, ששיחק בעונה שעברה בסרקל ברוז' הבלגית, הרשים באימונים האחרונים את המאמן ניצן שירזי.

היום אמור קאלר לחתום בקבוצה עד סוף העונה, באמצעות סוכנו, עורכת הדין ויקי ואקנין. בחיפה ייפרדו ככל הנראה מאיימוס קולי, החלוץ הליברי. על פי חוזהו של קולי חיפה יכולה לשחררו בינואר, כשבמועדון מסבירים שהוא לא מספק את הסחורה. במקומו של קולי יעשו בחיפה מאמצים להביא חלוץ נוסף. בקבוצה מביעים שביעות רצון מולדימיר גלובשביץ', המונטנגרי שהבקיע שני שערים עד כה ומגלה נוכחות ברחבה.

לקראת המשחק בראשון לציון בשבת, נראה כי שירזי יתן קרדיט להרכב שסיים בתיקו 2:2 מול אשדוד, למעט חזרת יוסי דורה מהשעיה על חשבונו של ליאור ז'אן. בחיפה יודעים כי ניצחון בשבת יעלה אותם לראשונה מעל לקו האדום, ומתייחסים כבעל חשיבות גדולה מאוד.

השוער קאלה התייחס למפגש מול ראשון לציון בשבת: "המשחק מול ראשון לציון קריטי והכי חשוב לא להפסיד. אנחנו יודעים שניצחון יעלה אותנו מעל לקו האדום אז ניתן הכול. שחקנים לא צריכים להיפגע מהקהל, אנשים משלמים כסף ורוצים לראות יכולת טובה. לפעמים זה לא מצליח אבל הקהל שלנו טוב בסך הכול"