הפ' פ"ת: גיא דיין שוחרר, לנדאו ואסוס חתמו

הקשר סירב לקצץ 40% משכרו. המאמן שהתפטר חזר בו לאחר שיחה עם צפריר וחצור, ויקצץ 20 אחוז. הצרפתי שב לקדנציה שניה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.08.11 - 21:18
נשאר במלאבס. לנדאו
נשאר במלאבס. לנדאו
תחילת כתבהאיך שגלגל מתהפך לו. אמש הודיע במפתיע גילי לנדאו על התפטרותו מאימון הפועל פתח תקוה, זאת לאחר שנדרש ממנו לקצץ בשכרו, אולם היום (רביעי) חלה תפנית נוספת בעלילה. לנדאו נפגש עם הבעלים לשעבר גל חצור והמנכ"ל אפי צפריר, ובסיומה של הפגישה הסכים לקצץ 20 אחוזים בשכרו וחתם לעונה הקרובה כמאמן הפועל פ"ת.

"אנחנו שמחים שהגענו להבנות עם גילי לנדאו", אמר המנכ"ל אפי צפריר בתום הפגישה שנערכה בקיבוץ עינת. "לנדאו היה לויאלי למערכת ולשחקנים בכל התקופה האחרונה ואנו מקווים לעונה טובה יחד איתו".

אמש, אחרי שלנדאו הודיע על התפטרותו, פנתה הקבוצה לאייל לחמן והציעה לו חוזה לשנתיים, אך זה סירב בשל העובדה שהוא חתום בהפועל רעננה מהליגה הלאומית. בעקבות דחייתו של לחמן, החליטו המלאבסים לעשות את כל המאמצים להשאיר את לנדאו והיום המאמצים הללו נשאו פרי.

דיין שוחרר, אסוס חתם, רומלו סיכם
הצד האחר של הקיצוץ בשכר נחת אצל גיא דיין, ששוחרר היום מהפועל פתח תקוה אחרי שלא הסכים לקצץ 40 אחוזים משכרו. לדיין יש הצעות מבית"ר ירושלים, הפועל עכו ומ.ס אשדוד. בעיות גם עם יגאל אנטבי, שסירב לחתום על החוזה בטענה שגילה כי הסכום שמופיע הוא ברוטו למרות שסוכם שיהווה הסכום בנטו. שם זה לא נגמר, כי גם שחקני הבית ארמון בן נעים ושחר בלילטי בדרכם החוצה.

הקשר היהודי-צרפתי, ג'ונתן אסוס, חתם הערב בשורות פתח תקוה. בכך ישלים קדנציה שניה במדי המלאבס אחרי ששיחק במועדון לפני שנתיים. בינואר 2011 עזב הקשר בן ה-28 את עקב בעיות משמעת. בנוסף סיכמה קבוצתו של לנדאו עם החלוץ הברזילאי רומלו. אקס בית"ר ירושלים נבחן בימים האחרונים במכבי פ"ת, שהחליטה לשחרר אותו.

בעוד ארבעה ימים בלבד תערוך הפועל פתח תקוה את משחק הליגה הראשון שלה, כאשר תארח באיצטדיון רמת גן. כזכור, המלאבסים יפתחו את העונה במינוס 9 נקודות בעקבות ההליכה של המועדון לפירוק. שבוע אחרי המפגש עם הצהובים יתמודדו לנדאו ושחקניו מול האלופה, מכבי חיפה.

הדפס