ארנשו פצוע, ובמכבי מודאגים. יחיאל יעבוד במחלקת הנוער

הוולשי סובל ממתיחה ושוב ערך אימון בצידי המגרש. אלירן עטר הגביר את קצב האימונים והוא וצפוי להיות כשיר למשחק מול הפועל עכו

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  16.10.12 - 12:32
לא יהיה כשיר לגמרי. ארנשו (אלן שיבר)
לא יהיה כשיר לגמרי. ארנשו (אלן שיבר)
תחילת כתבה

את האימון היום (שלישי) במכבי תל אביב העבירו עוזר המאמן ג'רארד אוטט ומאמן הכושר חואן טרויסו. הסיבה: המאמן אוסקר גארסיה יחזור לארץ רק מחר אחרי סוף שבוע בספרד, וינחת יחד עם המנהל הספורטיבי ג'ורדי קרויף. הצהובים ממשיכים בהכנות למשחק מול הפועל עכו, שם ינסו לפתוח ברצף ניצחונות חדש, אחרי ה-1:2 על מ.ס אשדוד.

אלירן עטר הגביר גם היום את קצב האימונים וערך אימון כמעט מלא, וכפי שפורסם אתמול באתר ערוץ הספורט, החלוץ צפוי להיות כשיר לשבת. גם גאל מרגוליס שב להתאמן וצפוי להיות כשיר. מי שמדאיג את הצוות המקצועי הוא רוברט ארנשו, שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי מאז המשחק מול אשדוד, בו כבש את שער הניצחון. החלוץ התאמן גם היום בצידי המגרש, יחד עם הצוות הרפואי של מכבי תל אביב, והוא כנראה לא יהיה כשיר במאת האחוזים למשחק מול עכו.

השוער ברק לוי סובל מפציעה קלה בברכו ולא התאמן היום, אבל הצהובים מאמינים שהוא יוכל לשמש כשוער שני כבר בשבת. במכבי שמחו לשמוע שאיתן טיבי מרגיש טוב, אולם רק כאשר יחזור מחר לקרית שלום, הוא ייבדק על מנת לבחון את חומרת המתיחה שלו במפשעה. גם היום מכבי התאמנה בסגל חסר, בהיעדרם של שחקני נבחרות ישראל ושל וינסנט אניימה, שהעפיל יחד עם ניגריה לאליפות אפריקה. מחר יצטרפו כולם לאימונים.

בלם מכבי תל אביב לשעבר אבי יחיאל, שפרש בתחילת העונה ממשחק פעיל, חזר למועדון וישתלב במחלקת הנוער של הצהובים. יחיאל צפוי להיות עוזר מאמן בקבוצת נערים ג' של מכבי, כאשר המטרה שלו היא לפתח קריירת אימון.

הדפס