יש רכש: החלוץ ג'יימס קין חתם בבני יהודה

נועלת הטבלה לא מחכה לינואר כדי להתחזק: החלוץ האנגלי בן ה-27, ששיחק בפורטסמות', כבר הגיע לארץ

רועי זריהן
רועי זריהן  08.12.13 - 16:31
תחילת כתבה

בני יהודה הוא מועדון בהמתנה. ממתין למאמן חדש שיגיע במקום דרור קשטן שסיים את דרכו. ממתין לחלון ההעברות בינואר כדי להביא שחקנים ובאופן כללי - ממתין לעתיד טוב יותר. גם הבוקר (ראשון) התעוררו הכתומים לעוד בוקר נוראי אחרי שהפסידו 2:0 למכבי חיפה שהותיר אותם עמוק במקום האחרון, בפער של 4 נקודות מהקו האדום.

בשכונת התקווה מתכננים לבצע חיזוק מקיף בינואר, שיכלול צירוף של 4 או 5 שחקנים, כאשר המטרה העיקרית היא להחתים בלם וחלוץ. בבני יהודה לא המתינו זמן רב וכבר עשו מהלך מהיר - היום חתם בקבוצה לשנה וחצי החלוץ האנגלי ג'יימס קין (בן 28, 1.79 מטר). כדי לפנות לו מקום בסגל, בני יהודה תצטרך לשחרר את אחד מחמשת הזרים שנמצאים בסגל, כאשר מועמד טבעי לכך הוא אדם הרפקה המאכזב.

השחקן, שמחזיק באזרחות שבדית, גדל בפורטסמות' אך עבר ב-2007 לאלפסבורג השבדית. במדי הקבוצה הוא כבש 25 שערים ב-118 הופעות, כאשר בתווך הוא הושאל לפורטסמות' בינואר האחרון למשך מספר חודשים.

מועמד נוסף שנמצא על הפרק הוא דינו אנדלובו, שאיבד את מקומו בסגל של מכבי חיפה. בבני יהודה היו שמחים לראות את החלוץ הדרום אפריקני ואת חסן אבו זייד חוזרים לקדנציה נוספת בקבוצה, אם כי טרם נעשתה פנייה רשמית.

בגזרת המאמן אין חדש, כשבבני יהודה ממתינים להתפתחויות בנוגע למצבו הרפואי של ניצן שירזי. האקס הוא המועמד המועדף, אך ההחלטה תלויה בעיקר בבדיקה רפואית שיעבור אקס הזהובים השבוע, ולאחריה הוא יקבל החלטה אם ברצונו לחזור לעמוד על הקווים.

בתוך כך, בבני יהודה מודאגים בנוגע למצבו של אור ברוך. החלוץ נפצע במהלך המשחק ובבדיקה שעבר בבית חולים נקבע כי הוא סובל משבר בכף הרגל. ברוך צפוי להיעדר בין שניים לשלושה חודשים מהמגרשים. אביב חדד, שנפגע אמש בראשו בקפיצה לכדור גובה עם שובל גוזלן מחיפה, הגיע הבוקר לאימון והתלונן על כאבים עזים בראשו. חדד נשלח לבית חולים להמשך טיפול, שיכלול גם צילום ראש.

הדפס