פניית פרסה: אלירן דנין החליט לעזוב את סכנין

המגן נפגש עם גיא לוי והודיע לו. גורם: "אין שום קשר למצב הבטחוני"

רועי זריהן  27.07.14 - 15:01
יחפש קבוצה אחרת. דנין
יחפש קבוצה אחרת. דנין
תחילת כתבה

לאחר שכבר סיכם את כל תנאיו, אלירן דנין החליט בסופו של דבר שלא לחתום בבני סכנין. המגן, שהצטרף לקבוצה של גיא לוי לפני כשבועיים וחצי, הגיע להבנות עם ההנהלת בנוגע לגובה החוזה שלו, אבל היום (ראשון) כאמור, הודיע כי לא יהיה שחקן המועדון בעונה הבאה.

"קיבלו אותי בצורה מאוד יפה, סכנין זה מקום מסודר שנגע לליבי, אבל בשורה התחתונה לא הצלחתי להתאקלם כמו שאני רוצה", סיפר דנין לאתר ערוץ הספורט. "בסכנין השתדלו להעניק לי את התנאים האופטימליים, אבל זה לא הסתדר. אני מאחל לכולם בהצלחה בהמשך הדרך".

דנין הודיע ללוי על החלטתו בפגישה בארבע עיניים שנערכה ביניהם. המאמן, שרצה מאוד את המגן, ניסה לשכנע אותו לשנות את דעתו, אבל השחקן אמר כי החלטתו סופית.

יו״ר סכנין, מוחמד אבו יונס אמר לאתר ערוץ הספורט: "ביקשנו להשהות את החתימה על החוזה במספר ימים כי דנין מחלים ממתיחה קלה בשריר התאומים. אנחנו רוצים אותו ובימים הקרובים תתקיים פגישה נוספת עם סוכנו".

גורם נוסף בקבוצה הוסיף: "בלי שום קשר למצב הבטחוני, תמיד היה קשה להביא שחקנים יהודים לסכנין בגלל שרובם מעדיפים לשחק במרכז הארץ". כעת, לאור עזיבתו של דנין, בצוות המקצועי התחילו בחיפוש אחר מגן שמאלי זר שיתפוס את מקומו.

 

הדפס