המסר של מכבי חיפה: טוואטחה סיכם ל-5 שנים

הירוקים נלחמים בתופעה: למרות הקרע מול הקהל, המגן יאריך את החוזה: "זה מוכיח את אהבתי הגדולה למועדון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.08.14 - 19:38
טוואטחה. עידן חדש? (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)
טוואטחה. עידן חדש? (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)
תחילת כתבה

אחרי משא ומתן לא קל, וכשברקע המחאה של חלק מהאוהדים, טאלב טוואטחה נשאר במכבי חיפה: המועדון הירוק מהכרמל הודיע הערב (חמישי) כי המגן השמאלי האריך את חוזהו במועדון בחמש שנים נוספות.

בכך, כמובן, הוכיח טוואטחה כי למרות הכל - הוא רוצה להמשיך ולשחק במכבי חיפה ולא להיכנע לאותו "קומץ". וכן, הוא הראה כי למרות הכל הוא מעוניין להמשיך, למרות שהיו כאלו שחשבו שהוא יעזוב עם סיום חוזהו.

"אני מאושר להמשיך ולשחק בבית שלי. זה המקום בו גדלתי ואני אוהב את הקבוצה", אמר טוואטחה לאתר הרשמי של המועדון והוסיף: "החתימה שלי ל-5 שנים מוכיחה את אהבתי הגדולה למועדון וכמה שאני רוצה להישאר פה".

אין ספק כי העובדה שמדובר דווקא בטוואטחה היא המעניינת, שכן המגן השמאלי הוא איננו שחקן רגיל בסגל של אלכסנדר סטנוייביץ'. לאחרונה, כידוע, הגיע המתח בינו לבין הקהל הירוק לשיא ורק בנחיתת הקבוצה בנתב"ג ממחנה האימונים הוא הוברח מיציאה צדדית.

הקרע הלך והעמיק במהלך העונה שעברה ותפס תאוצה לאחר ההפסד 2:1 לסכנין, בסיומו טוואטחה הגיב לקללות של חלק מהאוהדים בזריקת משענת של כסא לעברם. מאז, אם כן, השחקן סופג קללות וגידופים מהיציע באופן קבוע והדבר הגיע עד לאולטימטום של יעקב שחר בפתיחת העונה: בעלי חיפה החליט להילחם עד חורמה בתופעה והודיע כי אם אותו "קומץ" בקהל ימשיך בקריאות נגד טוואטחה - הוא יעזוב את תפקידו.

הדפס