מניה בירידה: מוגרבי לא בסגל חיפה מול רעננה

מולנסטיין העדיף להכליל את זנטי. גם גילי ורמוט צפוי להיעדר אחרי שלא התאמן, עטאא ג'אבר בהרכב

תומר לוי
תומר לוי  09.12.16 - 20:16
תחילת כתבה

אחרי ההפסד לבית"ר ירושלים במחזור האחרון, מכבי חיפה תקווה להיראות בשבת קצת יותר טוב. הירוקים יתארחו אצל הפועל רעננה (20:30) למשחק במסגרת המחזור ה-13 של ליגת העל ויודעים שניצחון יעלה אותם, לפחות זמנית, למקות השני בטבלה.

לצערה של חיפה, נראה שהיא תעלה בהרכב חסר, ללא שני שחקנים מאוד משמעותיים. הראשון הוא קמיל ואצק, שלא יהיה בסגל בשל פציעה. השני הוא גילי ורמוט, שלא התאמן עם הקבוצה והסיכוי שיהיה בסגל מחר קלוש. גליינור פלט תורגל במקומו בהרכב. לראשונה בליגה העונה, עטאא ג'אבר צפוי לקבל מקום בהרכב על חשבונו של ואצק. אעיד חבשי, שעדיין לא התאושש מהפציעה בשריר הירך האחורי, ימשיך להיעדר.

בדומה לשבועות האחרונים סאן מנחם שוב מקבל עדיפות בהרכב, כאשר מארק ואלינטה אמור לחזור למרכז ההגנה לצידו של דקל קינן וגארי קגלמאכר יוסט לעמדת המגן הימני. מי שלא ייכלל בסגל הוא פיראס מוגרבי, שרנה מולנסטיין העדיף להלביש את עמית זנטי הצעיר במקומו. אגב, היום גם מתברר שנטע לביא עלה למשחק מול בית"ר ירושלים כאשר הוא סובל מחום וחולשה, אך כנראה שלא היה מוכן לוותר על המשחק.

בחיפה רואים חשיבות גדולה בהופעה נגד רעננה, בעקבות הקריסה מול בית"ר, ואמרו: "זה מבחן אופי לצוות ולשחקנים. זו הזדמנות טובה לשחקנים שיקבלו קרדיט להוכיח את עצמם".

ההרכב המשוער: עמרי גלזר; גארי קגלמאכר, דקל קינן, מארק ואליינטה, מריו מוסה; נטע לביא, עטאא ג'אבר, רועי קהת, סאן מנחם, אלירן עטר; גליינור פלט.