מצאה מגן: שמואל שיימן חתם בהפועל חיפה

יגיע לשנה וחצי מהפועל ת"א. כעס אחרי שהשער החוקי של מקסים פלקושצ'נקו נפסל, יואב כץ: "לא נהניתי, אבל אני אופטימי. עובדים קשה כדי לצרף שני שחקנים". יאזביץ' יעמוד לוועדת משמעת

תומר לוי
תומר לוי  12.01.17 - 11:55
תחילת כתבה

רכש ראשון להפועל חיפה בחלון ההעברות של ינואר. האדומים החתימו הבוקר (חמישי) באופן סופי ורשמי את המגן השמאלי, שמואל שיימן, שמצטרף לקבוצה בחינם אחרי שקיבל את השחרור מהפועל תל אביב.

בינתיים, זעם בהפועל חיפה על צוות השיפוט, שקיפח אתמול את הקבוצה והתעלם משער חוקי של מקסים פלקושצ'נקו בהפסד 1:0 למ.ס אשדוד. במועדון טוענים כי מדובר בשער וודאי של הקשר הצעיר אחרי שהכדור עבר במלוא היקפו את קו השער, אך למרות זאת הוא לא אושר.

המנהל המקצועי של הפועל חיפה, ניר קלינגר, התעמת עם צוות השיפוט אחרי המשחק בעקבות התקרית. חוזהו של קלינגר בקבוצה אגב, אמור לעבור היום בבקרה התקציבית.

הפועל חיפה בדקה מול הפועל ב"ש את אפשרות צירוף יובל שבתאי, בו מעוניינת גם האקסית הפועל רעננה. שבתאי עצמו עדיין לא משוחרר מהאלופה. החלוץ שלומי ארבייטמן התאכזב מאוד מכך שלא פתח בהרכב אתמול. בקבוצה לא אהבו את ההרחקה של אושרי רואש והעבירו עליו ביקורת: "הוא היה צריך להיות זהיר יותר".

"היה לנו הרבה חוסר מזל", סיכם הבעלים יואב כץ את ההפסד המתסכל לאשדוד. "השער שלנו לא אושר למרות שהכדור עבר את קו השער וחוץ מזה, אשדוד הבקיעה מהזדמנות אחת. זה אחד מאותם המשחקים שאתה לא כובש גם אחרי 20 מצבים והיריב עושה את זה בבעיטה אחת. נצטרך להמשיך הלאה, מצפה לנו משחק מול בית"ר ביום ראשון וננסה לעשות את זה שם. לא נהנתי מהמשחק, אבל אני אופטימי. אנחנו עובדים מאוד קשה לצרף עוד שני שחקנים".

פיליפ יאזביץ' יעמוד בפני ועדת משמעת פנימית של המועדון בשל התנהגות לא ראויה לפני המשחק מול אשדוד. יאזביץ' היה אמור להתאמן לפני המשחק כי לא היה בסגל ובמקום להתאמן, עמד ודיבר עם שחקני אשדוד הקרואטים. לבקשת הבעלים - להיכנס לחדר ההלבשה או להתחיל באימון, הוא ענה: "אעשה מה שבא לי". כמו כן יאזביץ' הפריע במהלך ההכנות למשחק בחדר ההלבשה.
הדפס