אלי כהן: "צריכים לשחק כדורגל יעיל, לא נחמד"

מאמן כפ"ס מאוכזב. בן שמעון: "עוד לא נשארנו". ג'ראפי: "שמח שהצלתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.03.17 - 23:07
תחילת כתבה

במאבקי התחתית כל נקודה חשובה. כשהפועל כפר סבא ראתה את היריבות לתחתית מקזזות את הפער שהשיגה במחזור שעבר, היא הייתה מאוד נחושה להחזיר אותו. למרות משחק לא גדול היא גם הייתה יכולה לעשות את זה עם כמה מצבים אדירים, אבל נעצרה על ידי מ.ס. אשדוד. 0:0 בסיום שנותן הרבה נקודות למחשבה בקרב שתי הקבוצות.

כפר סבא קיבלה מחמאות על מצבי ההבקעה, אבל את אלי כהן זה לא ממש מעניין: "אנחנו במאבקי תחתית, ואנחנו צריכים לשחק כדורגל יעיל לא נחמד. מה שאנחנו מחפשים וצריכים זה את הנקודות. אנחנו משחקים כמו קבוצה שנלחמת על החיים שלה בשבועות האחרונים, ואני מרוצה מהגישה של השחקנים".

המאמן טען בנוסף: "אני לא זוכר את אשדוד מאיימת לנו על השער בכל המשחק. הגענו לשלושה-ארבעה מצבים ממש טובים ופספסנו ניצחון. פשוט לא היה לנו מזל היום. אני מעריך את המאמץ של הקבוצה, במגרש מאוד קשה מול קבוצה במומנטום טוב. מרוצה מהדרך ואני אופטימי".

מלך שערי הקבוצה אלי אלבז לא קיבל דקות מאלי כהן הערב, המאמן הבהיר: "יש לנו שלושה חלוצים טובים. אני קובע את ההרכב לפי ההתאמות שאני רואה לנכון. הוא עוד ישחק".

אשדוד לעומת זאת שהתחילה לפתוח פער בתחתית, הגיעה למשחק מאוד שאננה ולא סיכנה כמעט את השער של רן קדוש. רן בן שמעון טען: "בחצי הראשון הייתה בעיה, אחרי זה לפחות ראינו קצת שחקנים שרצים והיו התקפות לשני הצדדים. השחקנים עשו מאמץ וזה מסוג המשחקים שאנחנו יכולים להפסיד בדרך כלל, אז ניקח את הנקודה הזאת. אני מרוצה מהנקודה כי מצד אחד אסור היה להפסיד, אבל מצד שני רציתי לנצח בבית. זה יימשך עוד קצת כי עוד לא הבטחנו את ההשארות".

יואב ג'ראפי היה ללא ספק נקודת האור של הדרומים. יציאה נהדרת שלו במחצית הראשונה מנעה מרן יצחק לכבוש והדובדבן שבקפצת הייתה ההצלה המדהימה שלו בתוספת הזמן. "הוא קר רוח בצורה מדהימה, עושה התקדמות והוא שוער יוצא מן הכלל. ההצלות שלו היו היום יוצאות דופן אפילו בסקאלה שלו", טען בן שמעון.

ומה היה לשוער עצמו להגיד? "חלק מתפקיד השוער זה לקחת החלטות של מאית שניה. אין זמן לחשוב, פשוט מגיבים, ואני שמח שהצלתי את זה. היה לנו משחק לא טוב, אבל אנחנו יוצאים בראש מורם. נבחרת ישראל? לא יהיה בנאדם מאושר ממני להגיע לשם ואני מאמין שזה עוד יקרה. לשמור על שער נקי זה הניצחון של כל שוער ואני מקווה לעשות את זה כמה שיותר עד סיום העונה".

הדפס