ביטון: בדיעבד, לא היה נכון להגיע להפועל

החלוץ ל-'מגרש פתוח': הייתי צריך לקבל יותר הזדמנויות

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.17 - 19:04

תגיות: דודו ביטון

תחילת כתבה

לא כך חשב דודו ביטון שתראה העונה שלו. מבחינה האישית החלוץ בן ה-29 לא כבש ולא בישל ב-245 דקות בלבד על הדשא. ואם כל זה לא מספיק, הרי שהקבוצה שלו, הפועל ת"א, ירדה ליגה לראשונה אחרי 28 שנים. בראיון ב-'מגרש פתוח', ביטון שפך את אשר על ליבו וסיפר על העונה הכי קשה בקריירה שלו.

"מה שמאכזב באמת זה שבסוף בסוף זה באמת היה ברגליים שלנו ובכל זאת ירדנו ליגה", אמר ביטון, "הבאנו את זה למצב שזה ברגליים שלנו ובגלל זה כולנו מאוד מאוכזבים וגם הקהל מאוד מאוכזב. באמת במאני טיים כל הקבוצה לא הופיעה וזה מה שכואב כל כך".

על מיעוט הדקות: "התאכזבתי מאוד מקורצקי. יש לו את הסיבות שלו, מדוע לא שותפתי הרבה, ואני גם יודע אותן. אני חושב שהם נתנו קרדיט לשחקנים אחרים, ולי הגיעו הרבה יותר הזדמנויות, משום שהייתי בכושר טוב".

על המצב הכלכלי: "חוסר הודאות סביב העתיד שלנו במהלך העונה היה קשה מאוד לעיכול. היינו עולים למשחקים ובעצמם לא יודעים אם יהיה מועדון למחרת. אבל אני חושב שנתנו באמת 200% ושיחקנו עבור המועדון. אולי זה לא הצטייר ככה כלפי חוץ, אבל זו האמת".

ברמה האישית אמר: "אני מעריך שאצטרך להתפשר על כסף. בגדול עברתי שנתיים לא כל כך טובות בהפועל ת"א. סבלתי מלא מעט פציעות וחוסר מזל אני מרגיש איפשהו פספוס בקטע הזה".

על העתיד: "סיימתי חוזה ועדיין לא דיברו איתי לגבי העונה הבאה, אך כן קיבלתי מסרים שרוצים אותי. אולי בדיעבד, הגעתי בזמן לא נכון להפועל ת"א, כשהכתובת היתה על הקיר והמועדון לא נוהל כמו שצריך. אקח פסק זמן לחשוב מה נכון עבורי ואז אחליט".