מרקו אדאמוביץ' חתם ברעננה לעונה אחת

כפי שפורסם לראשונה, הסרבי (26) הוא הרכש הראשון של אברהם

עינת הירש
עינת הירש  23.05.17 - 14:56
תחילת כתבה

התחילו לעבוד בשרון. בימים אלה הפועל רעננה מתחילה בשיחות עם שחקני הקבוצה ובמקביל מחפשת חיזוקים מעבר לים, כשמכוונים להבאת 3 זרים. אחד מהם, מרקו אדאמוביץ', חתם היום (שלישי) במועדון לשנה עם אופציה לשנתיים נוספת, כפי שפורסם כאן באתר לראשונה. העסקה נעשתה בתיווכו של הסוכן אוהד כהן.

הקשר הסרבי (1.77 מ') בן ה-26, שיכול לשחק כקשר אמצע או באגף, מגיע מקרמיוטיסה שירדה השנה לליגה השניה בקפריסין. אדאמוביץ' כבש בשורות הקבוצה הקפריסאית 6 שערים ב-31 משחקים. בעבר שיחק בידינצבו, ספרטק סובוטיצה, ראד, ראדניצ'קי ובווזדובאץ' מארץ מוצאו.

השבוע כבר מומשה האופציה על עדי נמני, מגנה הימני של הקבוצה, ובימים אלה מתקיים משא ומתן על הארכת חוזהו של רועי שוקרני, שהגיע בקיץ שעבר ויש שביעות רצון גדולה ממנו בהנהלת הקבוצה.

שחקן נוסף שהיו רוצים שיישאר בשרון הוא מוחמד כליבאת, איתו כבר החלה הקבוצה בשיחות על הארכת חוזהו שנגמר, כשהשיחות צפויות להימשך לאחר שזה יחזור מחופשתו מעבר לים. שמעון אבוחצירה ימשיך בוודאות ללא צורך במימוש אופציה של הקבוצה, משום שהחוזה עליו חתם בינואר האחרון תקף גם לעונה הבאה.

בקבוצה מחפשים בלם, כשהאופציה על מיקי סורושטיין כרגע ירדה מהפרק בשל פערים כספיים. רעננה גם רוצה חלוץ ומגן ימני אחרי שהוחלט כי אלעד גבאי יעזוב.  המועדון פרסם הודעה: "היום הוחלט לא לממש את האופציה על המגן הימני אלעד גבאי, כשההחלטה על פרידה הינה הדדית, גם לאור העובדה שכבר תקופה גבאי מעונין לעזוב, וכעת הוא שחקן חופשי".

בעמדת המגן השמאלי, ברעננה החליטו במסגרת שילוב שחקני הנוער לקדם את ירדן כהן בעונה הקרובה ולכן בוחנים מכירה אפשרית של עמנואל אמבולה בישראל ובאירופה. לאמבולה ישנו חוזה תקף לעונה הבאה ברעננה ובו הביעו התעניינות מכבי חיפה ומכבי פתח תקווה.

דודו אברהם, שמעוניין בהשאלת אליאל פרץ ממכבי תל אביב, יאלץ להמתין לאישורו של ג'ורדי קרויף בנושא, וגישושים בסביבתו של אוהד לויטה נעשו לעמדת השוער. אחרי שאתמול מאמן השוערים של עמי גניש הצטרף לבית"ר ירושלים, יחפשו בקבוצה מאמן שוערים חדש. לרוב שחקני הקבוצה יש חוזים שהמועדון יצטרך לממש עד סוף החודש, כשלקפטן הקבוצה שניר שוקר צפויים להודיע על הארכת חוזה ליותר מעונה אחת.

אגב, ברעננה לא מתכוונים לשחרר את יובל שבתאי, למרות ההתעניינות של בית"ר ירושלים שגיששה אצלו. לשבתאי חוזה לעוד שתי עונות ללא אופציה ובשרון לא מתכונים לוותר עליו.

הדפס