הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בבני יהודה החליטו להגדיל את תקציב הרכש

הכתומים החלו לחפש שחקנים בסכומים גבוהים יותר. וגם: החולצה החדשה

דור בלך  26.07.17 - 11:45

בבני יהודה הוחלט להגדיל את תקציב הרכש לעונה הקרובה, זאת  בעקבות הסכם החסות שנחתם אתמול (שלישי) עם חברת "HAP". במסגרת ההסכם, הכתומים יקבלו מאות אלפי שקלים וזה הסכום שיגדיל את תקציב הרכש. במועדון החלו לחפש שחקנים בסכומים גבוהים יותר משחיפשו עד עתה וגורם הסביר: "נכנס למועדון סכום שיאפשר לנו שלא להתפשר על השחקנים שנביא". בקבוצה מסבירים כי זה עשוי לעכב במספר ימים את ביצוע הרכש, אך הבטיחו שחקנים ברמה גבוהה יותר.

לערוץ הספורט נודע כי הספונסר, שהגיע לבני יהודה בתיווכו של סוכן השחקנים, בעז גורן, נפגש גם עם הפועל חיפה ומכבי נתניה, אך בסופו של דבר הוחלט ללכת על בני יהודה בגלל הקשר לקהילה בשכונת התקווה. מדובר על אותו ספונסר שמעניק חסות גם לקלע סרגיי ריכטר.

בינתיים, יוסי אבוקסיס בוחן את אלכסנדר ציבולניק, קשר אוקראיני בן 24 שמשחק במרכז המגרש. הוא הצטרף לאימוני בני יהודה לפני יומיים ומנסה להרשים את הצוות המקצועים. בעונה שעברה שיחק ציבולניק בדנייפר צ'רקאסי מהליגה השנייה באוקראינה ולפני כן היה במשך 6 שנים בדינמו קייב.

מחר בני יהודה תארח את זניט סנט פטרסבורג במשחק הראשון של סיבוב המוקדמות השלישי בליגה האירופית והערב אבוקסיס ידבר במסיבת העיתונאים לקראת המפגש עם הרוסים.