"חתמתי בגלל ג'ורדי קרויף. מכבי הכי גדולה בישראל"

שבוע אחרי שנחת בישראל, חוסה רודריגס, הרכש החדש של הצהובים, סיפר על הרושם שלו: "מרגיש כאן כאילו אני במדריד. ג'ורדי הבטיח שירשום אותי בינואר לליגה האירופית"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.09.17 - 18:42
תחילת כתבה

חוסה רודריגס מתרגל לחיים במכבי ת"א. הקשר בן ה-22 ששיחק בעבר בריאל מדריד נחשב בעבר לאחד מהכישרונות הכי מבטיחים בספרד, אך פציעות והחלטות לא נכונות הובילו אותו לישראל.

רגע לפני המפגש מול סלביה פראג ואחרי הופעת הבכורה שלו מול בני סכנין, הספרדי התראיין בספרד וסיפר על ההתאקלמות שלו במועדון הצהוב, ההתרשמות מישראל והמטרות להמשך.

"ההתחלה הייתה קשה, אבל מה שמשחק לטובתי זה שהצוות המקצועי ספרדי", רודריגס סיפר, "הכרתי את המאמן והצוות שלו. אני שמח לשחק בשביל ג'ורדי, הוא מכיר אותי ויודע מה אני יכול לתת. באתי בשבילו. הליגה טובה  ובאתי למועדון הכי טוב בישראל, אני מאוד שמח כאן".

בהמשך הרכש ספרדי סיפר שהוא כבר מרגיש בנוח: "דיברתי עם ג'ורדי והוא אמר לי מראש שהמצב הביטחוני בישראל שונה ממה שמראים בטלוויזיה. אני מרגיש בארץ כאילו אני במדריד".

רודריגס הביע צער מכך שהוא לא יוכל ליטול חלק בשלב הבתים של הליגה האירופית, אבל הבהיר שלא מדובר בסוף פסוק בשבילו: "אני לא יכול לשחק בליגה האירופית כי לא נרשמתי בזמן. רבתי עם המאמן על זה, צחקנו, אבל זה המצב, אלה החוקים. אמרתי לו שבינואר הוא חייב לרשום אותי והוא השיב שאין ספק שהוא יעשה את זה".

הדפס