איסמאילה סורו חתם בבני יהודה ל-3.5 שנים

המועדון רכש 50% מכרטיסו של הקשר שיחליף את מרסלו. קנדיל: "יש פה סגל טוב ואנשים טובים. נקווה להמשיך ככה"

דור בלך  24.12.17 - 13:39
תחילת כתבה

איסמאילה סורו, קשר בן 19 מחוף השנהב, ששיחק בעונה החולפת בליגה הראשונה בבלארוס, חתם היום (ראשון) על חוזה ל-3.5 שנים בבני יהודה ת"א. סורו, המשחק בעמדת הקשר 50:50, ינחת בישראל בימים הקרובים ויצטרף לאימוני הקבוצה. הוא חתם באמצעות סוכניו: טום מור ומאיר ריפמן.

המועדון רכש 50 אחוז מכרטיסו של השחקן, ששיחק עד כה בקבוצת גומל מהליגה הבלארוסית, שהסתיימה בחודש שעבר. החתמתו של סורו, שירשם תחילה כזר השישי של המועדון, מסמלת את סוף דרכו של מרסלו הברזילאי שלא מצא את מקומו גם בבני יהודה.

הקשר, שנרכש ב-1.6 מיליון דולר על ידי מכבי תל אביב לפני שנה ולא השתלב גם בה, נמצא בבעיה היות והוא שיחק העונה גם במכבי וגם בבני יהודה ולכן לא יכול לשחק בליגות שעדיין נמצאות במהלך עונת המשחקים שלהם, אך הוא צפוי יכול לחזור לברזיל שם תחל העונה החדשה בקרוב.

במועדון עצמו מאושרים מהתקופה המצוינת בה נמצאת הקבוצה, ומאמינים כי המשכה יבטיח להם את המקום בפלייאוף העליון. עם זאת, העובדה שמוליכת הטבלה הנוכחית, הפועל חיפה, מחכה להם בסוף השבוע, מכניס את המועדון לכוננות והם לא מרשים לעצמם לחגוג. רועי גורדנה צפוי להיות כשיר לגמרי עד למשחק ועשוי לשוב להרכב כדי לחזק את חוליית האמצע נגד הקבוצה של ניר קלינגר.

אחד מגיבורי העונה של בני יהודה עד כה, מאור קנדיל שכבש אתמול את השער הראשון של הקבוצה במשחק, סיפר: “אנחנו קבוצה, לא שיחקתי לבד וזה לא טניס. אני גאה מאוד בחברים שלי, צריך להתאושש מהר ולהתחיל כבר להתכונן מול למשחק מול הפועל חיפה. אין ספק שהשער לפני ההפסקה הוסיף לנו המון כוח. מגיעה לקהל שלנו מילה טובה, באו ותמכו בנו. לא פשוט לחזור מפיגור במיוחד מול קבוצה כמו אשקלון. מקווה שנמשיך ככה".

"פתחנו טוב את העונה ואז כולם אמרו שאנחנו קבוצה מצוינת. אחרי זה באה דעיכה קטנה. יש פה סגל טוב ואנשים טובים שזה הכי חשוב. לא רוצה לפתוח פה, רק שנמשיך ככה. הכדורגל הוא מאוד נזיל, אנחנו צריכים להסתכל ממשחק למשחק, זו לא קלישאה, נגיע למשחק מול הפועל חיפה במטרה להמשיך ככה. הפועל חיפה קבוצה מצוינת, נבוא מוכנים. הצוות המקצועי מכין אותנו טוב לכל משחק".

הדפס