רשמית: ספורי חתם בנתניה עד תום העונה

תוכל לרכוש אותו מהפועל בחצי מיליון יורו: "בא למקום עם שמחת חיים. באשקלון היה לי רע". גם מימוני הצטרף

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  31.01.18 - 14:30
תחילת כתבה

החלוץ רמזי ספורי חתם היום (חמישי) באופן רשמי במכבי נתניה אחרי שגיע הבוקר למשרדי המועדון כדי לחתום על החוזה עד לסיום העונה. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, ספורי הושאל בחינם מהפועל אשקלון כשהקבוצה של אייל סגל תישא בעלות שכרו.

במקביל, נקבע שמכבי נתניה תוכל לרכוש את כרטיסו של השחקן מהפועל ת"א תמורת חצי מיליון יורו. לספורי יש חוזה לשנתיים נוספות אצל האדומים מת"א. "אני בא למקום עם שמחת חיים. היה לי רע באשקלון", אמר ספורי

בנוסף לספורי, דין מימוני חתם במכבי נתניה. הבלם ששיחק בק"ש, חתם עד לסיום העונה. הוא חוזר מפציעה אחרי ניתוח בקע שעבר ותוכן עבורו תכנית מיוחדת. עדי קוסטנטינוס קיבל הצעות ממספר קבוצות בליגה הלאומית. עדן שרם סיכם את תנאיו בהפועל קטמון וצפוי לחתום היום. לשחקן ישנן הצעות גם מהפועל אשקלון והפועל עכו, אבל הוא מודע לעובדה שמאמנה של קטמון, ליאור זדה, רוצה בו מאוד ומייעד לו מקום בהרכב.

לקראת המשחק הקרוב מול הפועל קריית שמונה, במועדון יודעים שניצחון יבטיח את הפלייאוף העליון ובמקרה של הפסד, ק"ש תיצמד שוב עד כדי מרחק של שלוש נקודות. במשחק הבא, מזכירים בנתניה, הקבוצה תחסר את הקפטן ערן לוי, דן גלזר ודודי תירם.

הדפס